Izvēlies un iegādājies vēlamo auto izdevīgi

Izvēlies un iegādājies vēlamo auto izdevīgi

Vēlies iegādāties automašīnu, bet šobrīd nevari atļauties samaksāt par mašīnu pilnībā? Ir dažādi auto līzingu piedāvājumi, taču visērtāk līzingu noformēt internetā, pat neizejot no mājām vai savas darba vietas. Ņem vērā, ka lai pieteiktos auto līzingam – līdzīgi kā ātro kredītu piedāvājumos, nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi, pieeja internetbankai, kas ļaus aizdevējiem Tev uzticēties un piešķirt auto.

Auto līzings no Mogo.lv

Mogo

Auto līzings – tas ir aizdevums auto iegādei – lieliska iespēja pa daļām norēķināties par jauno auto, tai pašā laikā, uzreiz iegūstot iespēju braukt ar iegādāto auto. Izmanto šo iespēju un brauc ar izvēlēto auto jau rīt.

Kompānija Mogo.lv ir ieguvis klientu uzticību un gan jaunajiem, gan jau esošajiem klientiem nodrošina iespēju iegādāties auto kredītā. Svarīgi minēt, ka Mogo.lv auto līzings ir pieejams jebkādām automašīnām neatkarīgi no to vecuma un modeļa, ja auto vērtība nav zemāka par 600 eiro.

Noformē auto līzingu – nepārmaksājot

Mogo.lv saviem klientiem nodrošina ātru un ērtu izvērtēšanas procesu bez papildu maksas par aizdevuma noformēšanu. Klientiem nav jāmaksā nekāda komisiju maksājumi par līguma slēgšanu.

Ņem vērā un atceries, ka veicot līzinga atmaksu –  pirmais maksājums klientam jāveic tikai sākot ar 3. mēnesi. Tā ir lieliska iespēja uz laiku ietaupīt savus finanšu līdzekļus. Kā arī tādā veidā Mogo.lv klientam tiek atvieglota auto pārreģistrācijas, apdrošināšanas un tehniskās apkopes izdevumi, jo nav vienlaicīgi jāveic vēl citi papildu maksājumi. Pirmās iemaksas minimālais apmērs ir 10% no Tevis izvēlētā auto tirgus vērtības. Ja gribēsi – būs iespējams veikt arī lielāku pirmo iemaksu, parūpējoties par mazākiem ikmēneša maksājumiem turpmāk.

Mogo.lv ir īpaši ērta auto līzinga pieteikšana

Piesakies aizdevumam dažu minūšu laikā Tev ērtākajā veidā vai vietā— internetā vai Mogo filiālēs Rīgā Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī un Talsos;

Īpaši klientu ērtībām – kompānija izskatīs Tavu pieteikumu un sniegs piedāvājumu 30 minūšu laikā no pieteikuma brīža.

Pirms aizņemšanās īpaši rūpīgi pārdomā savas atmaksas iespējas un iepazīsties ar Mogo.lv auto līzinga noteikumiem. Nepiesakies šim kredīta veidam, ja neesi drošs par savām atmaksas iespējām. Daudzi aizņemas internetā nepārdomāti un iekuļas lielos parādos, un tiek sabojāta klienta kredītvēsture. Esi gudrāks – pirms auto līzinga pieteikuma pārskati savus ienākumus un aprēķini cik lielu summu būsi spējīgs katru mēnesi maksāt. Izbaudi brīvību, ko sniedz auto – šādos jautājumos Tev palīdzēs mogo.lv ātrais auto līzings ar visizdevīgākajiem nosacījumiem ikvienam. Plāno savus maksājumus rūpīgi un lieto izvēlēto automašīnu bez liekām rūpēm un raizēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *