Jauna transportlīdzekļa iegāde līzingā

Jauna transportlīdzekļa iegāde līzingā

Ar līzinga palīdzību jaunu transporta līdzekli var iegādāties ikviens, turklāt, bieži vien līzinga maksājumi ir mazāki par 150 eiro mēnesī. Mūsdienās auto tirgotāji savā starpā konkurē, veidojot pēc iespējas izdevīgākus līzinga piedāvājumus, jo reti kurš izvēlas iegādāties jaunu auto, apmaksājot uzreiz visu tā vērtību. Dažu auto tirgotāju izstrādātie piedāvājumi, ļauj noformēt līzingu vienas dienas laikā, turklāt bez jebkādas pirmās iemaksas.

Līzinga būtība ir pavisam vienkārša – līzinga kompānija nopērk jūsu izvēlēto transporta līdzekli, samaksājot par to pilnu summu vai līdz pat 90% no transportlīdzekļa tirgus vērtības, un pēc tam iznomā to jums, par konkrētu mēneša maksu, par ko iepriekš vienojaties līguma slēgšanas laikā.

Jauna transportlīdzekļa iegādei līzinga parasti tiek piedāvāti trīs nomas jeb līzinga veidi, tie ir:

Saņemt auto līzingu

  • Finanšu līzings – pircējs savu auto var atpirkt pakāpeniski, ik mēnesi maksājot daļu auto tirgus vērtības un procentus par līzinga noformēšanu. Līzinga periodam beidzoties auto tiek pārrakstīts uz jūs vārda, bez papildus izmaksām.
  • Operatīvais līzings – pircējs savu auto nomā no līzinga kompānijas, ik mēnesi maksājot, procentus par līzinga noformēšanu, kā arī nelielu daļu auto no vērtības jeb amortizācijas, nolietojuma izmaksas. Līzinga periodam beidzoties, jums ir iespēja atpirkt auto no līzinga kompānijas.
  • Pilna servisa līzings – pircējs papildus līzingam var pievienot auto uzturēšanas pakalpojumus, kurus katru mēnesi kopā ar līzinga maksājumiem. Pilna servisa līzingā ietilpst, mašīnas uzturēšana, braukšanas kārtībā, riepu nomaina un citi pakalpojumi pēc jūsu izvēles.

Iegādājoties jaunu transporta līdzekli līzingā, jums būs jāizvēlas viens no šiem trim līzinga veidiem, tāpēc pirms līzinga noformēšanas jums jau būtu jāsaprot, kurš no tiem ir tieši jums atbilstošākais un izdevīgākais piedāvājums.

Bieži vien jauna auto iegāde līzingā ir daudz izdevīgāka nekā lietota, tas tāpēc, ka jauniem automobiļiem tiek piešķirta garantija, līdz ar to papildus līzinga maksājumiem, jums neradīsies negaidītas aut remonta izmaksas, turklāt risks, ka auto salūzīs ir daudz mazāks, nekā tas būtu lietota automobiļa gadījumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *