Jaunas automašīnas līzingā

Jaunas automašīnas līzingā

Tālajā 2013. gadā Latvijā tika reģistrētas 12811 automašīnas, kas ir par 1% mazāk nekā 2012. gadā. Pārsvarā tika pārdoti apvidus auto, bet populārākā auto marka bija Volkswagen. Jaunas automašīnas bieži tiek pārdotas līzingā; šajā tirgū pārliecinošs līderis ir Nordea bankas līzinga pārstāvniecība. Tagad nedaudz apskatīsim jaunu automašīnu iegādi Latvijā, koncentrējoties uz auto salonu piedāvājumu, kā arī apspriežot citus piedāvājumus, kas ļauj tikt pie jaunām automašīnām uz nomaksu.

Jaunu automašīnu iegāde līzingā

Visi auto līzingi

Iegādāties jaunu auto ir īsts prieks: tā kalpos ilgi, tā ir vērtība, kuru vajadzības gadījumā var realizēt (papildus finansiālā drošība), kā arī ar to var braukt ātri un bez klaboņas. Arvien vairāk cilvēku izvēlas iegādāties jaunas mašīnas, tādēļ aktivizējas gan ārzemju autoražotāju mēģinājumi iekļūt Latvijas tirgū, piedāvājot arvien jaunu produkciju, gan pašu auto pārdevēju sadarbība ar finanšu pakalpojumu sniedzējiem. Pašlaik ir visnotaļ labs brīdis, kurā meklēt un atrast jaunu automašīnu uz līzinga.

Jaunas automašīnas parasti tirgo autosalonos, piemēram, Moller auto Latvia, Skandi Motors, Inchcape Motors un citur. Dažas gandrīz jaunas automašīnas varat atrast arī, piemēram, Swedbank vai DNB bankas auto katalogos, kur tiek tirgoti atsavināti spēkrati. Lai atrastu interesantus piedāvājumus, nemaz nevajag iziet no mājas – lielākoties autosalonu mājaslapās iespējams atrast visu informāciju (dažreiz pat ikmēneša maksājumu) par jaunu auto piedāvājumu.

Citi veidi, kā iegādāties auto līzingā

Līzings

Ja jūs neapmierina auto salonā piedāvātie līzinga nosacījumi, iespējams jaunas automašīnas iegādāties, arī izmantojot kāda līzinga pakalpojumu sniedzēja piedāvājumu. Tas notiek tā – atrodiet automašīnu, kas jums interesē kādā no auto saloniem (vai apskatiet un salīdziniet piedāvājumus internetā). Pēcāk varat sameklēt līzinga kompāniju ar labiem nosacījumiem, un uzrakstīt līzinga pieteikumu. Ja to apstiprinās, līzinga sniedzējs iegādāsies automašīnu, par kuru jūs tad maksāsit līzinga maksājumu ik mēnesi, līdz termiņa beigās janais auto nonāks jūsu īpašumā. To iespējams darīt arī ar lietotām vai gandrīz jaunām automašīnām, tās iegādājoties no privātpersonām vai auto plačos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *