Jeep vieglie auto

Jeep vieglie auto

Pirmie džipi pasaulē radās 1941. gadā, kā apvidus automašīnas, kas palīdzēja Otrā pasaules kara karavīriem cīņās. Pēc kara šie spēkrati tika pielāgoti civilo iedzīvotāju vēlmēm un vajadzībām, kļūstot par noderīgu palīgu ikdienas gaitās ne tikai amerikāņu lauciniekiem, bet arī citu šķiru iedzīvotājiem. Jeep ražo amerikāņu automašīnu ražotāju gigants Chrysler, kas ir viens no automašīnu ražotāju lielā trijnieka Amerikas Savienotajās Valstīs.

Populārākie Jeep modeļi

Jeep

  • Jeep Wrangler – šī apvidus auto ražošana notiek kopš 1986. gada un tas kļuvis par populārāko džipu pasaule. Tas ir tiešs līdzinieks un sekotājs pasaulē pirmajam džipam Willys MB.
  • Jeep Grand Cherokee – Grand Cherokee ir daudz sportiskāks par Wrangler, rezultātā gūstot lielāku popularitāti. Tas tiek ražots kopš 1993. gada.
  • Jeep Patriot– šīs automašīnu sērijas ir demokrātiskās par citiem modeļiem gan cenas, gan ērtuma un kompaktuma ziņā. Šīs sērijas automašīnas savā klasē ir lētākās Amerikā.
  • Jeep Compass – automašīnu sērija kas būtiski neatšķiras no Jeep Patriot, tikai ir dārgāka. Šo auto ražošana tiks pārtraukta šogad.

 

Jeep automašīnas Rīgā var iegādāties autosalonos TC Motors (Krasta Iela 40) un Autobrava (Gunāra Astras iela 5). Izvēlies Jeep – tās nav vienkārši mašīnas, tā ir attieksme pret dzīvi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *