Jūsu jaunais auto uz līzinga

Jūsu jaunais auto uz līzinga

Automašīna ir atvieglojusi daudzu cilvēku dzīves kopš brīža, kad tā tika izgudrota. Mūsdienās daudzi cilvēki nespētu iedomāties savu ikdienu bez auto, kurš palīdz daudz ātrāk nokļūt līdz galamērķim, ļauj doties neaizmirstamos piedzīvojumos, kā arī ir lielisks palīgs daudzās citās dzīves situācijās.

Auto cenas mēdz gan celties, gan kristies, taču pat krituma periodos, ne visi spēj iegādāties sevis izvēlēto auto, apmaksājot visu auto vērtību uzreiz, tieši šī iemesla dēļ ir radīts auto līzings.

Saņemt auto līzingu

Iegādājoties auto uz līzinga, jūs sev aiztaupāt gadiem ilgo naudas krāšanu, kas parasti noved pie tā, ka jūsu izvēlētais auto ir novecojis un auto tirgus klāsts ir krietni vien attīstījies vai arī auto cena, kura tika minēta sākumā nu jau ir pavisam cita. Auto iegādi uz līzinga varētu salīdzināt ar šo pašu naudas krāšanas procesu, kura laikā jūs ik ,mēnesi atliekat kādu konkrētu naudas summu sava jaunā auto iegādei, vienīgā atšķirībā ir tā, ka veicot līzinga maksājumus, jūs sevis izvēlēto auto, jau varat lietot pēc paša vajadzībām.

Iegādājoties auto uz līzinga, jums tiek piedāvāti 3 veidu auto līzingi, no kuriem jums jāizvēlas sev piemērotākais un izdevīgākais. Parasts auto līzinga kompānijas piedāvā izvēlēties starp:

  • Finanšu,
  • Operatīvo
  • Pilna servisa līzingu.

Finanšu līzings sniedz jums iespēju pakāpeniski apmaksāt automašīnas vērtību papildus maksājot arī procentus par līzinga noformēšanu. Beidzoties finanšu līzinga periodam, auto paliek jūsu īpašumā, bez jebkādām papildus iemaksām.

Operatīvais līzings ir ilgtermiņa auto noma, kuras laikā jūs maksājat tikai par auto amortizāciju un procentus par līzinga noformēšanu, līdz ar to, operatīvā līzinga gadījumā, ikmēneša maksājumi ir krietni mazāki, kā finanšu līzinga gadījumā. Ja beidzoties operatīvā līzinga periodam jūs automašīnu tomēr vēlaties paturēt savā īpašumā, jums tā ir jāizpērk no līzinga izsniedzēja.

Pilna servisa auto līzings, ir maz izplatīts, taču izvēloties šo līzingu, jūs saņemsiet dažādas papildus ekstras, piemēram, regulāru auto apkopi, apdrošināšanu apmaksu un noformēšanu, riepu maiņu utt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *