Kā iegūt labāko auto kredīta piedāvājumu

Kā iegūt labāko auto kredīta piedāvājumu

Automašīnas iegāde daudziem ir nopietns lēmums, kas tiek rūpīgi izanalizēts. Viens no būtiskākajiem aspektiem šajā jautājumā ir finansējums – ar kādiem līdzekļiem finansēt jaunas vai lietotas automašīnas iegādi un nodrošināt to, ka ir izvēlēts labākais no variantiem? Auto kredīta piedāvājumi šobrīd ir ļoti plaši, tādēļ ir svarīgi neapjukt un izvērtēt katru no tiem.

Kā iegūt labāko auto kredīta piedāvājumu lietotas vai jaunas automašīnas iegādei       

Saņemt auto kredītu

Pirmais solis pēc tam, kad esi nolēmis, kuru automašīnu vēlies iegādāties, ir iegūt dažādus piedāvājumus tās kreditēšanai no aizdevējiem. Izmanto visas iespējas, kas šobrīd tiek piedāvātas tirgū – auto kredīta piedāvājumu Tev var sniegt gan bankas, gan arī nebanku kreditori. Visu piedāvājumu apskatīšana var prasīt daudz laika, bet tas noteikti būs tā vērts, jo tas ļaus Tev iegūt izdevīgāko piedāvājumu, par kuru ilgtermiņā nenāksies daudz pārmaksāt. Turklāt internetā ir pieejamas vairākas mājaslapas, kurās ātri un viegli var salīdzināt dažādu kreditoru procentu likmes, auto kredīta termiņus un tamlīdzīgi.

Izvēlies piemērotāko auto kredītu

Pēc tam, kad esi apkopojis visus piedāvājumus, salīdzini tos un izvēlies sev piemērotāko:

  • Nosaki, kāds auto kredīta termiņš Tev derēs – tā, lai ikmēneša maksājumi nebūtu pārāk lieli, bet arī par pašu automašīnu nebūtu daudz jāpārmaksā;
  • Noskaidro, kāds būs ikmēneša maksājumus katra kredīta gadījumā;
  • Noskaidro, kādas papildus izmaksas Tev jāņem vērā, piemēram, par kredīta noformēšanu.

Ja Tavs mērķis ir iegūt aizdevumu ar vismazāko procentu likmi un komisijas maksām, tad izvēlies to piedāvājumu, kas Tev sniedz tieši šīs iespējas.

Veic sarunas par automašīnas cenu

BMW auto

Pēc tam, kad esi izvēlējies sev piemērotāko aizdevumu,  dodies uz dīlera centru un veic sarunas par Tavas izvēlētās automašīnas cenu. Vairumā gadījumu cena, kas ir norādīta sākumā, var tikt samazināta, tādēļ noteikti izmanto šo iespēju.

Pēc vienošanās par kompromisa cenu, iegūsti rakstisku apstiprinājumu tam.

Piesakies dīlera centra finansēšanas iespējām

Dīlera centri sadarbojas ar bankām un piedāvā kreditēšanas iespējas gan jaunu, gan arī lietotu automašīnu iegādei, tādēļ, lai nodrošinātu to, ka esi ieguvis visizdevīgāko auto kredītu, apskati arī dīlera piedāvātos aizdevumus un noskaidro, kādas ir to procentu likmes.

Salīdzini auto kredīta kreditoru un dīlera centru piedāvājumus

Tad, kad esi ieguvis informāciju arī par dīlera centru piedāvātajām kreditēšanas iespējām, rūpīgi salīdzini visus piedāvājumus. Ja dīlera centrā Tev piedāvā mazākas procentu likmes un aizdevumam nav citu ierobežojumu, droši vari pieņemt šo piedāvājumu. Tomēr, ja dīlera centrā Tev nepiedāvā to procentu likmi, uz kuru biji cerējis, Tev ir iespēja izmantot kādu no daudziem citiem kreditoru piedāvājumiem.

Auto kredīta iegūšana nebūs nekas sarežģīts, ja vien ievērosi augstāk minētos soļus un pārdomāsi visus ar kredīta ņemšanu saistītos aspektus. Aizņemies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *