Kā saņemt kredītu pret Jūsu auto

Kā saņemt kredītu pret Jūsu auto

Ja Jums steidzami ir nepieciešama nauda, Jūs varat ieķīlāt savu auto un izmantot kredītu zem dažādiem nosaukumiem, piemēram, “Auto kredīts”, “Kredīts pret auto ķīlu“. Vienkārši sakot, izmantojot Jūsu auto, kā nodrošinājumu, Jūs iegūstat kredītu vienas dienas laikā. Jums nav jāiet cauri laikietilpīgam procesam ar parastajiem dokumentiem un citām formalitātēm. Vēl labāk, Jūs varat izmantot savu auto kredīta atmaksas perioda laikā.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Aizņemties kredītu pret auto ķīlu

Jums pieder auto, Jūs aizpildāt pieteikumu un saņemiet naudu savā bankas kontā tikai vienas dienas laikā.

Kredīti pret auto ķīlu nav laba ideja, ja Jūs nevarat atmaksāt tos laikā vai, ja neesat pārliecināts, vai varat veikt ikmēneša maksājumus. Iemesls tam ir tas, ka, ja Jūs neveicat maksājumus, auto kļūst aizdevēja īpašums un viņi var darīt ar to, ko vien sirds kāro. Tātad, atkarībā no Jūsu auto vērtības, Jūs varētu riskēt ar auto zaudēšanu uz visiem laikiem. Jāatgādina, ka tas nav aizdevēja mērķis, bet tās var būs kredīta neatmaksāšanas sekas. Aizdevēja interesēs ir atgūt aizdoto naudu un procentus, bet ne aizņēmēja ieķīlāto auto.

Kā atmaksāt kredītu pret auto ķīlu

Kredīta atmaksa

Jums jāveic ikmēneša maksājumi atbilstoši līgumā norādītajam grafikam. Kredītu pret auto ķīlu drīkst atmaksāt ātrāk. Par kredīta atmaksu pirms termiņa nebūs līgumsodu vai citu pārsteigumu. Pirmstermiņa kredīta atmaksa ir bez soda procentiem! Atmaksājot kredītu pirms termiņa, kredīta procenti būs jāatmaksā tikai par faktisko kredīta izmantošanas laiku.

Aizdevējs atdod Jums pilnas auto īpašumtiesības, kad Jūs atmaksājat kredīta summu pilnā apmērā kopā ar procentiem. Ja Jūs nevarat atmaksāt kredītu sākotnēji noteiktajā atmaksas periodā, daudzi aizdevēji piedāvās pagarināt kredītu un sniegs Jums papildu laiku, lai veiktu maksājumus. Kā ar lielāko daļu šāda veida aizdevumu, tiem ir sava cena. Ja Jūs galu galā nespēsiet atmaksāt kredītu, Jūs pat varat zaudēt savu auto. Tādēļ, pirms pieteikšanās kredītam pret auto ķīlu, uzmanīgi apsveriet visus plusus un mīnusus. Ļoti rūpīgi izvērtējiet savas iespējas veikt ikmēneša maksājumus par kredītu pret auto ķīlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *