Kāpēc Mogo auto līzings

Kāpēc Mogo auto līzings

Mogo auto līzings ir ieguvis lielu atsaucību, Latvijas iedzīvotāju vidū, jo piedāvā vairākas priekšrocības, kas atvieglo dzīvi jaunajiem auto īpašniekiem un līzinga slēdzējiem, turklāt automašīnu līzingā var iegādāties neatkarīgi no tā vai tā ir jauna vai arī lietota un tiek pirkta no privātpersonas.

Piesakot Mogo auto līzingu, jūs varat izvēlēties pirmo iemaksu jeb summu, kuru samaksājat esošajam auto īpašniekam (summai jābūt kā minimums 10% no auto vērtības) un līzinga atmaksas termiņu līdz pat 6 gadiem, tādejādi pats plānojot savas finanses un izvairoties no nepatīkamām finansiālām grūtībām priekšdienās.

Šī auto līzinga lielākās priekšrocības ir tas, ka:

Mogo

  • Līzingu jūs varat pieteikt caur internetu, telefonu vai dodoties uz uzņēmuma biroju – tas ir viegli sasniedzams un jūs pats izvēlaties sev izdevīgāko veidu
  • Auto līzingu iespējams saņemt jau no 18 gadu vecuma – tas palīdz tikt arī pie pašas pirmās visīpašākās automašīnas mašīnas, kas daudziem paliek atmiņa uz visu mūžu.
  • Mogo auto līzinga atmaksu sāc tikai pēc 3 mēnešiem – pa šo laiku jau šis tas būs iekrājies.
  • Līzinga termiņu iespējams pagarināt – ja pēkšņi radušās finansiālas grūtības un saprotat, ka nespēsiet atmaksāt līzingu iepriekš izvēlētajā laikā.

Daudziem savam sapņu auto būtu jākrāj gadiem, taču pateicoties auto līzinga iespējām  pie tām varam tikt jau šodien.  Kāpēc tās neizmantot?

2 Replies to “Kāpēc Mogo auto līzings”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *