Kāpēc nepieciešama KASKO apdrošināšana?

Kāpēc nepieciešama KASKO apdrošināšana?

Par KASKO apdrošināšanas nepieciešamību parasti aizdomājas tad, kad tikko kā iegādāts jauns auto, taču patiesībā šī apdrošināšanas polise ir noderīga ikvienam auto braucējam, jo kalpo kā drošības spilvens, kas pasargā jūs no neparedzētiem un nepatīkamiem izdevumiem, kas rodas dažādu ķibeļu rezultātā.

Uz jautājumu, kāpēc nepieciešama KASKO apdrošināšana, vislabāk spēs atbildēt tie cilvēki, kuriem gadījies saskarties ar auto zagļiem, sabojāt riepas iebraucot kādā no daudzajām Latvijas ceļus rotājošajām bedrēm vai vienkārši apskandēt automašīnu lielākā vai mazākā negadījumā.

Auto

Par riskiem, kurus sedz KASKO polise, ir jāinteresējas pie izvēlētā apdrošinātāja, taču parasti polise nodrošina sekojošu risku izdevumu segšanu:

  • Avārijas,
  • Uguns postījumus,
  • Laupīšanu un vandālismu,
  • Iebraukšanu bedrē vai sadursmi ar šķērsli,
  • Stāvošai – novietotai automašīnai nodarītus bojājumus u.c.

Papildus iepriekš minēto un citu risku segšanai, vairāki apdrošinātāji piedāvā arī diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa, kā arī citas papildus ekstras.

Pērkot automašīnu līzingā vai ar auto kredīta palīdzību, bieži vien uzreiz tiek piedāvāta arī KASKO apdrošināšana, taču pirms tās iegādes, būtu vērtīgi apskatīt arī citu apdrošinātāju piedāvājumus un salīdzināt tos.

Galvenais kritērijs, kam pievērst uzmanību salīdzinot apdrošinātāju piedāvājumus, ir cenas attiecība pret apdrošināmajiem riskiem, kā arī apdrošināšanas lietotāju atsauksmes par pakalpojumu sniegšanas ātrumu piepildoties kādam no apdrošināšanas riskiem.

Brauciet drošāk ar apdrošinātu auto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *