Kas ir Mogo

Kas ir Mogo

Mogo – izdevīgs kredīts auto iegādei & izdevīgs kredīts pret auto ķīlu. Mogo dod iespēju aizņemties kredītu līdz EUR 17 000 auto iegādei. Mogo dod iespēju saņemt kredītu pret auto ķīlu līdz pat 90% no auto vērtības.

Mogo klientu ērtībām piedāvā arī refinansēšanu, auto tirdzniecību un citus pakalpojumus. Viens aizdevējs, bet vairāki pakalpojumi, kurus var saņemt transportlīdzekļu īpašnieki!

Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu

Lai ari tas ir kredīts pret Jūsu auto ķīlu, Mogo nepaturēs Jūsu auto! Mogo aizdod naudu pret garantiju auto, bet klients var turpināt braukt ar savu auto kredīta atmaksas laikā. Tas ir kredīts līdz 90 % no auto vērtības uz laiku līdz 72 mēneši (6 gadi). Maksimālā pieejamā summa ir EUR 15 000, bet klients var aizņemties līdz pat 90% no sava auto vērtības vai mazāku summu.

Kredīts auto iegādei

Kredīts auto iegādei

Tu esi noskatījis savu sapņu auto? Tas var būt gan lietots, gan jauns auto. Mogo piedāvā līzingu auto iegādei līdz EUR 17 000 uz laiku līdz 72 mēnešiem (6 gadi). Pirmā iemaksā  aptuveni 10%. Tas nozīmē, ka Mogo Jums var piešķirt līdz pat 90% no Jūsu izvēlētā auto cenas. Auto pārdevējs (no kura pirksiet auto) var būt gan privātpersona, gan juridiska persona.

Kā notiek pieteikšanās auto līzingam?

Izvēlies auto, kuru vēlies iegādāties līzingā un aizpildi vienkāršu pieteikumu (aizņems tikai neilgu laiku). Tavs pieteikums un atbilde tiks sniegta aptuveni 30 minūšu laikā. Pozitīvas atbildes gadījumā, Tu varēsi saņemt naudu līdz 90% no auto vērtības. Kad viss ir nokārtots, Tev atliek samaksāt pirmo iemaksu (vismaz 10% no auto cenas) un drīz auto būs Tavā rīcībā. Auto līzings ir lieliska iespēja, kā iegādāties jaunu vai lietotu auto maksājot saprātīgu naudas summu ilgāku laika posmu. Tas ir ļoti, ļoti labs risinājums, ja nevarat vai nevēlaties pirkt auto un maksāt visu summu vienā maksājumā.

Kā pieteikties un saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Ja Tavā īpašumā atrodas auto, tad Tev pastāv iespēja saņemt kredītu pret auto ķīlu – maksimāli 90% no auto vērtības. Iesniedz pieteikumu ar interneta starpniecību un saņem atbildi aptuveni 30 minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža. Paraksti līgumu un Mogo līdz nākamās dienas rītam ar kurjerpastu nosūtīs CSDD paredzētu pilnvaru, un Tu varēsi doties uz CSDD, lai reģistrētu auto kā nodrošinājumu kredīta saņemšanai. Kad auto būs reģistrēts kā nodrošinājums kredīta saņemšanai, Tu saņemsi naudas summu līdz pat 90% no auto vērtības un varēsi turpināt ar to braukt. Atceries, ka Tev obligāti nav jāaizņemas maksimāli piedāvātā naudas summa jeb 90% no auto vērtības. Aizņemies tikai tādu naudas summu, kāda Tev ir nepieciešama.

Ir svarīgi aizņemties ar atbildīgi! Ja nezināt, kā naudu atgriezt – neizmantojiet šos pakalpojumus, jo kredītu var atļauties cilvēki ar ienākumiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *