Kas ir operatīvais auto līzings?

Kas ir operatīvais auto līzings?

Gatavojoties iegādāties automašīnu un izvēloties šo pirkumu apmaksāt ar līzinga palīdzību nonāk lielas un sarežģītas izvēles priekšā, jo līzingu veidi ir vairāki un ne vienmēr ir skaidrs, kas zem katra no veidiem slēpjas. Viens no šādiem auto līzinga veidiem ir operatīvais līzings.

Kas ir operatīvais līzings?

BMW

Operatīvo līzingu varētu raksturot ar vārdu salikumu auto noma. Operatīvā līzinga ikmēneša maksas vienmēr būs zemākas nekā, piemēram, finanšu vai pilna servisa līzingam, taču ir jāatceras, ka pēc līzinga apmaksas termiņa beigām jūs nebūsiet apmaksājis pilnu automašīnas cenu, un jums būs nepieciešami līdzekļi, lai to izpirktu pilnībā. Šis līzinga veids ir piemērots tiem, kuriem ir svarīgi zemi ikmēneša līzinga maksājumi un kuri vēlas lietot jaunas automašīnas tās visai bieži mainot.

Tas strādā tā:

  • Līzinga kompānija iegādājas jūsu izvēlēto auto un nodod to jums lietošanai uz konkrētu termiņu.
  • Kad līzinga termiņš beidzies, jums ir iespēja automašīnu no līzinga kompānijas atpirkt par cenu, ko iepriekš esat minējuši līgumā. (piemēram 15% no auto cenas)

Operatīvā līzinga ikmēneša maksājumi vienmēr būs zemāki, jo līzinga laikā netiek nomaksāta visa automašīnas pamatvērtība un ir jārēķinās, ka, līzingam beidzoties, būs nepieciešami papildus līdzekļi, lai auto nonāktu jūsu rīcībā, taču bieži vien par to nav jāuztraucas, jo vairāki uzņēmumi piedāvā dalītos maksājumus, jeb jaunu līzingu auto izpirkšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *