Kas ir VitaCredit

Kas ir VitaCredit

VitacreditVitaCredit ir visai jauns, taču strauji augošs kreditēšanas uzņēmums Latvijā, kas piedāvā saņemt aizdevumus pret auto vai nekustamā īpašuma ķīlu, ka arī saņemt aizdevumu auto vai jauna nekustamā īpašuma iegādei.

VitaCredit piedāvāvātos aizdevums varētu iedalīt divos lielos blokos – aizdevumi pret auto ķīlu un aizdevumi pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Pret auto ķīlu ViaCredit piedāvā:

Gan auto līzingam, gan aizdevumam pret auto ķīlu tiek piedāvāts kredīta atmaksas termiņš līdz 60 mēnešiem (5 gadiem), kā arī iespēja saņemt finansējumu līdz pat 100% no auto vērtības. VitaCredit piedāvā iespēju atmaksāt aizdevumi pirms termiņa, bez jebkādiem soda procentiem.

Pret nekustamā īpašuma ķīlu VitaCredit piedāvā:

  • Kredītu mājokļa uzlabošanai.
  • Hipotēku kredītu nekustamā īpašuma iegādei.
  • Kredītu būvniecības darbu pabeigšanai.
  • Kredītu nekustamā īpašuma pārdošanas laikā.
  • Kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Kā nodrošinājumu, jeb ķīlu, lai saņemtu kādu no ar nekustamo īpašumu saistītu aizdevumu ir iespējams norādīt dzīvokli vai māju, zemi, kā arī citus nekustamos īpašumus. Ar nekustamo īpašumu saistīto aizdevumu atmaksas termiņš ir no 1 līdz 20 gadiem un pieejamais finansējums līdz 140 000 EUR.

VitaCredit piedāvātie aizdevumu veidi un nosacījumi mazliet atšķiras no citu, tautā pazīstamāku kredītu izsniedzēju piedāvājumiem, tādejādi radot dažādību plašajā aizdevumu klāstā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *