Kredīta summa pret auto ķīlu

Kredīta summa pret auto ķīlu

Ja ir nepieciešams kredīts, bet bankas atsaka un ātrais kredīts neliekas pievilcīgs, tad pastāv iespēja saņemt kredītu pret auto ķīlu. Labs variants ir Mogo, kas piedāvā kredītu pret auto ķīlu. Mogo kredīta sniedzēja priekšrocība ir tā, ka auto netiek paturēts, bet klients, kurš ir paņēmis kredītu pret auto ķīlu – var turpināt braukt ar auto.

Kā notiek kredīta saņemšana

Cik daudz var aizņemties?

Mogo kredītu sniedzējs piedāvā aizņemties kredītu no EUR 200 līdz EUR 15 000. Tiek piedāvāts atmaksas termiņš no 1 līdz 60 mēnešiem. Iespējama arī pirmstermiņa kredīta atmaksa bez soda procentiem, ja naudu vēlaties atgriezt daudz ātrāk, nekā bija iecerēts. Summa ir atkarīga no auto modeļa un izlaiduma gada, kas var būt līdz 90% no auto vērtības. Tātad kredīts pret auto ķīlu ir atkarīgs no Jūsu auto vērtības. Jāpiebilst, ka iespējams aizņemties mazāku summu, ja visi 90% nav nepieciešami.

Kāpēc vispār aizņemties?

  • Naudu var atmaksāt pirms termiņa;
  • Kredīta atmaksas laikā tupini lietot savu auto;
  • Kredīts tiek izsniegts arī pret citas tehnikas ķīlu;
  • Kredīts līdz 90 procentiem no auto vērtības;
  • Pieteikums tiek izvērtēts 30 minūšu laikā;
  • Kredītu var saņemt vienas dienas laikā;

Ko tas nozīmē?

Piemēram ja Tavs auto tiks novērtēts 1000 eiro vērtībā, tad maksimālā kredīta summa, ko varēsi aizņemties no Mogo, būs 900 eiro. Piemēram ja Tavs auto tiks novērtēts 10 000 eiro vērtībā, tad maksimālā kredīta summa, ko varēsi aizņemties no Mogo, būs 9000 eiro. Piemēram ja Tavs auto tiks novērtēts 2000 eiro vērtībā, tad maksimālā kredīta summa, ko varēsi aizņemties no Mogo, būs 1800 eiro.  Piemēram ja Tavs auto tiks novērtēts 3000 eiro vērtībā, tad maksimālā kredīta summa, ko varēsi aizņemties no Mogo, būs 2700 eiro. Protams,  Tu vari aizņemties arī mazāk – tieši tik, cik Tev  nepieciešams. Aizņemies tādu summu, kāda ir nepieciešama un kādu varēsi atmaksāt izvēlētajā atmaksas termiņā.

Cik vienkārši ir aizņemties kredītu?

Iesniedz pieteikumu! Aizpildi vienkāršu kredīta pieteikuma veidlapu un 30 minūšu laikā saņem atbildi. Lai aizpildītu kredīta pieteikuma veidlapu – nav nepieciešams nekur doties, jo kredīta pieteikumu var iesniegt internetā.

Paraksti līgumu! Ja esi saņēmis pozitīvu atbildi par kredīta piešķiršanu, paraksti līgumu. Arī līgumu var parakstīt internetā. Neaizmirsti rūpīgi izlasīt līgumu! Jāpiebilst, ka līgumu var parakstīt arī klātienē – satiekoties ar aizdevēju un noformējot līgumu klātienē. Kad līgums ir parakstīts, aizdevējs ar kurjerpastu izsūta CSDD pilnvaru,  un Tu vari doties uz CSDD, lai reģistrētu auto kā nodrošinājumu kredīta saņemšanai.

Saņem naudu! Uzreiz pēc tam Tu saņemsi naudas izvēlēto naudas summu un varēsi turpināt pārvietoties ar savu transportlīdzekli (auto, moto un citu tehniku, ko iespējams iesniegt, lai saņemtu kredītu pret ķīlu).

2 Replies to “Kredīta summa pret auto ķīlu”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *