Kredīti pret auto ķīlu

Kredīti pret auto ķīlu

Kredīti pret auto ķīlu, kā nosaukums liecina, ir aizdevums, kas nodrošināts ar transportlīdzekli un kam piesakās cilvēki, kuriem ātri nepieciešama nauda. Ātrie kredīti pret auto ķīlu ir pieejami gan īstermiņā, gan ilgtermiņā un kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Šiem kredītiem netiek vērtēta kredītvēsture atšķirībā no citiem kredīta avotiem (Mogo aizdevējs vērtē!), un tie parasti tiek izsniegti patērētājiem, kuri ir ļoti sliktā finansiālajā situācijā un kam nav pietiekami daudz laika, lai iegūtu citu aizdevumu. Lai gan kredītus pret auto ķīlu var iegūt ļoti viegli un ļoti īsā laikā, patērētājiem nevajadzētu aizmirst par atbildīgu aizņemšanos.

Pieteikties kredītam pret auto ķīlu

Pieteikties kredītam pret auto ķīlu

Ir svarīgi atcerēties, ka kredīts ir finansiālas saistības un nevajadzētu aizmirst par to, ka nauda būs jāatmaksā ar procentiem.

Jums būs nepieciešams personīgais auto vai cita veida transportlīdzeklis (motocikls, laiva vai cits transportlīdzeklis), jo Jūsu transportlīdzeklis darbojas kā nodrošinājums. Tas būtu vērts vismaz pāris simtus eiro, jo aizdevējs nesniegs Jums kredītu par summu, kas ir lielāka, nekā Jūsu auto ir vērts, jo citādi daudzi cilvēki var vienkārši izvēlēties atdod auto un saglabāt naudu, neatmaksājot kredītus pret auto ķīlu.

Kas tiek prasīts, lai varētu saņemt kredītus pret auto ķīlu?

  1. Auto ir jābūt OCTA apdrošināšanai. Kredītiem virs 5000 EUR uz aizdevuma laiku ir jābūt arī KASKO apdrošināšanai.
  2. Auto noteikti jābūt TA (tehniskajai apskatei), lai saņemt kredītu pret auto ķīlu.
  3. Lai saņemtu kredītu, auto ir jābūt reģistrētam uz Jūsu vārda.
  4. Lai saņemtu kredītu, auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem.
  5. Lai saņemtu kredītu, auto īpašniekam jābūt pilngadīgam.

Kredīts pret auto

Tas nozīmē, ka nav svarīga Jūsu kredītvēsture, nodarbošanās un citas prasības, kas tiek vērtētas, kad tiek iesniegts pieteikums kredīta saņemšanai citās iestādēs, kad nodarbojas ar kredīta izsniegšanu. Jāpiebilst, ka auto netiek paturēts aizdevēja stāvlaukumā, bet klients turpina lietot savu auto arī kredīta atmaksas laikā.

Ņemot vērā, ka kredīti pret auto ķīlu ir viegla un ātra alternatīva finanšu iestādēm, piemēram, īstermiņa kredītiestādēm, risinājumu meklēšana finanšu grūtībās ir daudz vieglāka. Tas būtībā ir iemesls, kāpēc šie kredīti pret ķīlu ir kļuvuši par svarīgu daļu no sabiedrības. Kredīti ir kļuvuši sasniedzamāki un iespējamāki, lai apmierinātu cilvēku vajadzības pēc iespējas ātrāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *