Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Svarīgs paziņojums! Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi nav laba ideja un daudzi atsaka izsniegt!

Raksts ir publicēts vairākus gadus atpakaļ! Lasi jaunākus rakstus, lai uzzinātu aktuālo informāciju.

 

Pieteikt kredītu ar sliktu kredītvēsturi

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Ja Jums ir auto un kredītvēsture dažādu iemeslu dēļ ir sabojāta, tad tā nav problēma, lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu (informējam, ka Mogo vērtē kredītvēsturi). Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt paņemto kredītu.

Ko piedāvā Mogo – kredīts pret auto

Mogo izsniedz kredītu līdz pat 90% no Jūsu auto vērtības. Naudu var saņemt vienas dienas laikā. Mogo piedāvā kredītu no EUR 200 līdz EUR 15 000 uz termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem. Mogo nepatur Jūsu auto pie sevis, jo arī kredīta atmaksas laikā – Jūs varēsiet lietot savu auto. Auto ir tikai garantija, ja nevarēsiet atmaksāt kredītu.

Cik daudz var saņemt?

Kā jau tika minēts – Mogo izsniedz kredītu līdz pat 90% no auto vērtības. Tas nozīmē, ka novērtējot Jūsu auto par EUR 15 000, tad maksimālā kredīta summa, ko varēsiet aizņemties – EUR 14000. Jūs varat aizņemties arī mazāku summu. Kredīta summu un atmaksas termiņu izvēlieties, kāda ir nepieciešama – maksimāli 90% no sava  auto vērtības.

Auto prasības

Auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Auto ir jābūt transportlīdzekļa tehniskajai apskatei un OCTA apdrošināšanai. Kredītu pret auto var saņemt tikai auto īpašnieks. Tas nozīmē, ka auto jābūt reģistrētam uz Jūsu vārda.

Kāpēc aizņemties no Mogo
  • Saņemt kredītu pret auto ar sliktu kredītvēsturi;
  • Saņem kredītu līdz pat 90% no auto vērtības;
  • Turpini lietot auto pēc kredīta saņemšanas;
  • Kredītu var saņemt arī motociklu, motorolleru un citu tehniku īpašnieki;
  • Atmaksā kredītu pirms termiņa bez soda procentiem;

Aizņemies kredītu pret auto atbildīgi! Ja nespēj atmaksāt kredītu izvēlētajā termiņā, sazinies ar Mogo, lai mēģinātu rast risinājumu. Mogo – tas ir viens no risinājumiem, ja Tev ir slikta kredītvēsture. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi iespējams tikai tad, ja Tavā īpašumā ir auto vai cita tehnika, kuru varēsi turpināt lietot ar kredīta atmaksas laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *