Kredīts auto iegādei – Mogo un InCredit

Kredīts auto iegādei – Mogo un InCredit

Vai vēlies pārdot savu veco auto un iegādāties jaunu? Negaidi, jo Mogo.lv sniedz izdevīgu piedāvājumu, ar kuru vari saņemt kredītu auto iegādei, termiņā līdz pat pieciem gadiem. Šajā rakstā apskatīsim to, kādos gadījumos būtu vērts auto iegādei izmantot Mogo piedāvāto kredītu.

Mogo piedāvājuma specifika

Pirmā iemaksa ir astronomiski zema, sastādot tikai 10% no noskatītā auto vērtības. Aizdevuma summa ir robežās no 600 līdz 17 000 eiro, bet minimālā iemaksa auto iegādei ir 600 eiro. Aizdevumu vari atdot, kad vien vēlies, nepārmaksājot procentus par noteikto līguma laiku, kas ir vērā ņemama priekšrocība, salīdzinot ar bankām, kas šādus nosacījumus uzstāda reti.

Mogo izdevīgi ir izmantot gadījumā, ja vēlaties iegādāties kādu auto no privātpersonas, piemēram, ar ss.lv vai cita veida sludinājumu starpniecību. Kaut arī, protams, varat šo servisu izmantot arī tad, ja vēlaties iegādāties mašīnas no auto plačiem, tajos līzinga piedāvājumi, šķiet, būs izdevīgāki, vienkārši tādēļ, ka līzinga kompānijām ar auto saloniem ir noslēgti sadarbības līgumi.

Turklāt, Mogo arī kārto dažas no papīru lietām, kas saistās ar auto iegādi, jo auto iegādājas pati firma. Tādējādi jums ietaupās visnotaļ daudz laika.

Kur vēl varu saņemt līzingu auto iegādei?

Izņemot bankas, līzingu piedāvā arī kredītdevēji, kā, piemēram, InCredit.lv. Arī InCredit ir kvalitatīvi līdzīgi piedāvājumi auto līzingam. Ar 2012. gadu diemžēl noslēdzās akcija, kas ļāva InCredit klientiem saņemt auto bez pirmās iemaksas, tāpēc šajā rakstā vairāk uzsveram Mogo pakalpojumus, kas piedāvā ērtu un ātru veidu, kā noformēt līzingu.

Līzinga kompānijas kā šīs parasti izmanto tāpēc, ka ir vai nu slikta kredītvēsture vai slikta pieredze ar citām līzinga firmām, piemēram, banku pārstāvim. Ķibelēs var iekulties arī ar līzingu, tāpēc pārdomājiet rūpīgi, cik droši ir tas, ka kredītu varēsit atdot. Ja nevarat regulāri veikt maksājumus, kad jau esat noformējis līzingu, pirmais solis ir sazināties ar kompānijām, taču, pirms nonākat pie tā, vispirms ievelciet elpu un apdomājieties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *