Kredīts auto iegādei (patēriņa kredīts)

Kredīts auto iegādei (patēriņa kredīts)

Šis kredīts pieejams no 18 gadiem. Jums ir nepieciešami regulāri ienākumi un laba kredītvēsture, lai saņemtu kredītu auto iegādei. Jūsu ienākumiem ir jābūt regulāriem un pietiekamiem saistību izpildei. Patēriņa kredīts ir labs risinājums, ja plānojat iegādāties jaunu vai lietotu auto, bet dažādu iemeslu dēļ ir nepieciešams finansējums.

Visi auto līzingi

Patēriņa kredīta labums ir tāds, ka tiek dota iespēja pirms termiņa atmaksāt visu kredīta summu bez soda procentiem un nepatīkamiem pārsteigumiem. Tas nozīmē, ka rodoties naudas problēmām, Jūs vienkārši variet pārdot savu auto un atmaksāt visu kredītu, lai neiekūltos lielākās nepatikšanās un soda maksājumus par kredīta atmaksas kavēšanu. Šāda iespēja ar auto līzingu nebūs iespējama, jo auto var pārdot, kad tas ir 100% Jūsu īpašums. Līzinga atmaksas laikā, Jūs esat tikai auto turētājs.

Kā notiek pieteikšanās kredītam

  • Jūs izvēlāties patēriņa kredītu aizdevēju.
  • Jūs iesniedzat pieteikumu internetā.
  • Aizdevējs izskata Jūsu pieteikumu un informē par kredīta piešķiršanu vai atteikšanu.
  • Pozitīvas atbildes gadījumā, Jūs saņemat patēriņa kredītu.

Nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu. Jums tikai atliek izvēlēties savu jauno auto un doties to iegādāties pie auto pārdevēja. Patēriņa kredīta priekšrocība pērkot auto ir tāda, ka Jums nav nepieciešams veikt pirmo iemaksu. Tas nozīmē, ka auto var iegādāties izmantojot patēriņa kredīta palīdzību vai auto līzinga palīdzību. Izvēlieties sev piemērotāko risinājumu un piesakieties internetā jau šodien.

Kādas ir galvenās priekšrocības patēriņa kredītam

Jums nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs – par nodrošinājumu Jūsu patēriņa kredītam kalpo Jūsu regulārie ikmēneša ienākumi.

Jums nav jāskaidro, kāpēc aizņematies patēriņa kredītu – patēriņa kredīts ir risinājums dažādiem mērķiem, ja aizņēmējs to var atļauties,

Jums nav jāuztraucas par savu personīgo budžetu – Jums būs jāveic vienādi ikmēneša maksājumi visu atmaksas termiņu līdz kredīta pilnīgai atmaksai.

Saprātīgas procentu likmes – aizdevēji spēj nodrošināt patēriņa kredītus bez pārspīlētām procentu likmēm un liekiem maksājumiem.

Elastīgs atmaksas termiņš – Izvēlieties atmaksas termiņu, kāds nepieciešams un veiciet vienādus ikmēneša maksājumus.

Lai ietaupītu laiku un naudu par patēriņa kredīta noformēšanu, izdariet to internetā. Noformējiet jau tagad vai tuvākajā laikā un auto jau pavisam drīz būs Jūsu. Neaizmirstiet par atbildīgu aizņemšanos un aizņemšanos, ja variet to atļauties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *