Kredīts autogāzes iekārtai

Kredīts autogāzes iekārtai

Auto gāze ir viens no veidiem, kā ietaupīt naudu, nemainot savus ikdienas paradumus. Autogāzes cena ir vairāk, kā uz pusi zemāka nekā benzīna cena un tāda tā ir saglabājusies jau vairākus gadus, kamēr benzīna cenas ir uzkāpušas debesīs.

Saņemt kredītu autogāzes iekārtai

Saņemt kredītu autogāzes iekārtai

Aizņemies tikai tik, cik nepieciešams autogāzes iekārtai, nevis, cik piedāvā.

Cik ātri var atpelnīt autogāzes iekārtu?

Vairumam autovadītāju gāzes iekārtas uzstādīšana atmaksājas jau 3 mēnešu laikā, ietaupot aptuveni 7 eiro uz katriem 100 km. Mūsdienās vairāki auto ražotāji, tai skaitā Volkswagen, Ford, Citroen, Volvo, Subaru un citi, ražo auto mašīnas ar gāzes iekārtu, līdz ar to apkārt klīstošās baumas, par to, ka auto ražotāji neiesaka autogāzes izmantošanu ir tikai mīts.

Kam var uzstādīt autogāzes iekārtu

Šādu iekārtu var uzstādīt ikvienai automašīnai ar benzīna dzinēju. Autogāzes ierīkošana prasa vienu dienu, un, uzstādot to pie sertificētiem gāzes iekārtu ierīkotājiem, jūs saņemsiet arī garantiju.

Naudu auto gāzes iekārtas uzstādīšanai jūs varat saņemt pie aizdevēja Mogo. Mogo kredīts autogāzes iekārtai ir pieejams ikvienam, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir tāda auto īpašnieks, ko iespējams aprīkot ar gāzes iekārtu.

Lai saņemtu Mogo aizdevumu autogāzes iekārtai:

Mogo

  • Aizpildi aizdevuma pieteikumu Mogo mājas lapā, zvani pa mājas lapā norādīto tālruņa numuru vai dodies uz kādu no klientu apkalpošanas centriem, kas atrodas Rīgā, Liepājā, Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpilī un Talsos.
  • 30 minūšu laikā tiks izskatīts tevis iesniegtais piedāvājums, izvērtētas nepieciešamās izmaksas autogāzes uzstādīšanai un sniegta atbilde ar kredīta piedāvājumu.
  • Ja piedāvājums jūs apmierina, jūs to varat parakstīt elektroniski, vai dodoties uz Mogo.lv filiāli.
  • Pēc līguma parakstīšanas, jums jādodas uz CSDD, lai piereģistrētu auto uz Mogo.lv vārda, kļūstot par auto turētāju, līdz brīdim, kad kredīts tiks atmaksāts.
  • Nokārtojot visas neieciešamās formalitātes, kredīts autogāzes iekārtai, tiks ieskaitīts jūsu bankas kontā vienas dienas laikā.
  • Pēc kredīta saņemšanas varat doties pie kāda no sertificētajiem autogāzes iekārtas uzstādītājiem un aprīkot savu auto ar daudz ekonomiskāku un dabai draudzīgāku degvielu.
Pieteikties gāzes iekārtai internetā

Saņemt kredītu autogāzes iekārtai

Noformējot Mogo kredītu auto gāzes iekārtai jums jārēķinās ar papildus izdevumiem CSDD, veicot mašīnas pārreģistrēšanu. Reģistrācijas maksu un citus CSDD noteiktos izdevumus, būs jāsedz no jūsu personīgajiem līdzekļiem.

Sertificēti autogāzes iekārtu uzstādītāji ir atrodas visos Latvijas novados un informāciju par tiem varat atrast CSDD mājas lapā jeb uzspiežot uz šīs adreses http://csdd.lv/lat/izgatavosana__parbuve__sertifikacija/transportlidzeklu_parbuve/?doc=1182. Lai vēlāk nerastos nekādi starpgadījumi un gāzes iekārta kalpotu ilgi un kvalitatīvi, tās uzstādīšanu, nekādā gadījumā nevajadzētu veikt pašam, vai uzticēt to kādam meistaram bez sertifikācijas. Sertificēti gāzes iekārtu uzstādītāji uzņemas atbildību par savu darbu, kā arī sniedz garantiju, ka gāzes iekārta ir darba kārtībā un bez jebkādām problēmām kalpos vairākus gadus, to darba metodes un tehnika ir pārbaudītas un atbilsts valsts noteiktajām normām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *