Kredīts ieķīlājot auto

Kredīts ieķīlājot auto

Kredīts pret auto ķīluLaiku pa laikam ik viens no mums saskaras ar naudas grūtībām. Negaidīti izdevumi, kuriem nepieciešami papildus līdzekļi, var rasties jebkurā brīdī. Bieži vien šādi papildus līdzekļi ir nepieciešami nekavējoties. Šādās situācijās, viens no variantiem būtu papildus līdzekļu aizņemšanās, ieķīlājot savu auto.

Kredīts, izmantojot savu auto par tā garantiju, ir viens no daudziem tirgū pieejamajiem kredītu veidiem. Kamēr vien auto pieder Jums pilnībā vai summa, kuru atlicis maksāt par auto iegādi, ir mazāka par to, ko spējat aizņemties, Jūsu pieteikums visticamāk tiks apstiprināts. Ja par auto jāmaksā vairāk nekā spējat aizņemties, Jums nebūs iespējams izmantot šo aizdevuma veidu.

Pieteikties kredītam ieķīlājot auto

Kredīts ieķīlājot auto

Pieteikties kredītam pret auto ķīlu visvieglāk ir tad, ja auto nav apgrūtināts ar parādsaistībām. Ja nē, tad Jums jāspēj aizņemties tik daudz, lai spētu atlikušo summu nomaksāt. Šādā gadījumā Jūs saņemsiet abu summu starpību. Tam par iemeslu ir fakts, ka izmantojat sava auto īpašumtiesības kā ķīlu. Ja auto nepieder Jums pilnībā, Jūs to nevarat darīt.

Apstiprinot šāda veida kredītu, aizdevējs saņems īpašumtiesības uz Jūsu auto. Neskatoties uz to, Jūs auto joprojām varēsiet izmantot kā ierasts. Kamēr vien Jūs laicīgi un pilnā apmērā veicat visus maksājumus, viss lielā mērā paliks kā bijis.

Pēc kredīta atmaksas

Pilnībā apmaksājot šādu kredītu, īpašumtiesības uz auto tiks atgrieztas Jums. Auto no jauna būs pilnībā Jūsu īpašumā. Kamēr īpašumtiesības uz auto atrodas pie aizdevēja, Jūs auto nevarat pārdot. Savukārt, ko līdz kredīts ir pilnībā segts, Jūs ar auto varat atkal rīkoties pēc saviem ieskatiem.

Gadījumā, ja nespēsiet atgriezt aizņemto naudu saskaņā ar vienošanos, Jūs pazaudēsiet savu auto. Mirklī, kad parakstāt līgumu, Jūs piekrītat, ka aizdevējam pieder Jūsu auto gadījumā, ja nespējat kredītu atmaksāt.  Šī tipa kredīta ietvaros ir ārkārtīgi svarīgi maksāt laikā, lai nezaudētu savu auto. Tieši tāpēc šo kredītu var saņemt klienti ar vai bez ienākumiem, jo garantēts tiek ar auto.

Cik daudz var aizņemties ieķīlājot auto

Naudas summa,  kuru aizdevējs Jums piekritīs piešķirt, ir  atkarīga no Jūsu auto vērtības. Jūs nevarēsiet aizņemties naudas summu, kas pārsniedz Jūsu auto vērtību. Kā minēts iepriekš, ja auto iegādi vēl neesat nosedzis pilnībā (auto atrodas līzingā), šāda nenosegtā summa tiks atvilkta no summas, ko jaunais aizdevējs Jums izsniegs. Visbiežāk var aizņemties līdz pat 90% no auto vērtības. Piemēram, ka Jūsu mašīnas vērtība ir 1 000 eiro, tad Jūs varat aizņemties kredītu līdz 900 eiro.

Pirms līguma parakstīšanas pārliecinieties, ka izprotat visus tā noteikumus un nosacījumus. Ja kāds no punktiem līgumā šķiet neskaidrs, noskaidrojiet tā nozīmi iepriekš. Kad līgums ir parakstīts, teikt, ka kādu no punktiem neesat pareizi sapratis ir par vēlu.

Daudzi cilvēki šī tipa kredītus ir veiksmīgi izmantojuši, atrodoties negaidītās naudas grūtībās. Lai gan tie var būt ļoti nederīgi, šāda tipa kredītus nevajadzētu izmantot regulāri. Vienmēr jāaizņemas atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *