Kredīts līdz Ls 10 000 pret auto ķīlu

Kredīts līdz Ls 10 000 pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu līdz Ls 10 000 (tagad līdz EUR 15 000) ar atmaksas termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem. Tas nozīmē, ka auto ir garantija, ka kredīts līdz Ls 10 000 (tagad līdz EUR 15 000) tiks atmaksāts bez kavējumiem. Tiek piedāvāta kredīta summa līdz Ls 10 000 (tagad EUR 15 000), bet naudas summa, ko varēsiet aizņemties it atkarīga no Jūsu auto vērtības.

Aizņemties kredītu pret auto ķīlu līdz Ls 10 000 (EUR 15 000)

Aizņemties kredītu pret auto ķīlu līdz Ls 10 000

Aizņemieties līdz pat 90% no auto vērtības. Izvēlieties kredīta summu un atmaksas termiņu, izsniedziet pieteikumu internetā un saņemiet atbildi tikai 30 minūšu laikā.

Ja Jūs vēlaties pieteikties internetā kredītam pret auto ķīlu, tad pirmā lieta, kas Jums ir nepieciešama, lai to nodrošinātu, ir pilnas īpašumtiesības uz auto. Tas nozīmē, ka par auto nevar būt jebkādi nepabeigti maksājumi vai cita veida kredīti. Nākamais, uzņēmums lūgs Jums aizpildīt pieteikumu, kurā viņi lūgs Jums ievadīt personisku informāciju, kā arī informāciju par auto, piemēram, marku, modeli, nobraukto kilometru skaitu un citu pamata informāciju, kas aizņems īsu laiku.

Kas var pretendēt uz kredītu pret auto ķīlu

Aizdevējs Jums ļauj izmantot automašīnas, kravas automašīnas, autobusus, motociklus, laivas un ūdens motociklus kā kredīta nodrošinājumu. Pirms lēmuma pieņemšanas, pārliecinieties, ka Jūs izprotat piedāvājumu, lai saprastu visu informāciju par kredītu pret auto ķīlu. Kredīti pret auto ķīlu ir pieejami arī aizņēmējiem no 18 gadiem, bez darba vietas un citām prasībām, kas liegtu saņemt kredītu citur. Tie var palīdzēt Jums pārvarēt krīzi, kamēr vien Jūs ievērosiet kredīta atmaksas līguma nosacījumus.

Auto prasības

Auto vai cits transportlīdzeklis, ar kuru tiek garantēta kredīta atmaksa, nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Kā arī tam ir jābūt aktīvai TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei) un OCTA apdrošināšanai. Auto ir jābūt reģistrētam uz aizņēmēja vārda, un tam nedrīkst būt neapmaksāts līzings. Kredītam pret auto ķīlu virs EUR 5000 uz kredīta laiku ir jābūt arī KASKO apdrošināšanai.

Atbildīga aizņemšanās pret auto ķīlu

Kredīts līdz Ls 10 000 pret auto ķīlu

Kredīta saistību nepildīšana var izpostīt Jūsu finanses un vēl vairāk sabojāt kredītvēsturi. Ja Jums izdodas atmaksāt kredītu pret auto ķīlu laicīgi un saskaņā ar līguma noteikumiem, tam būs pozitīva ietekme. Jūs varētu to izmantot, lai atrisinātu dažādas naudas problēmas  un kļūtu finansiāli neatkarīgs.

Kredīts pret auto ķīlu līdz Ls 10000 (EUR 14228.72) piedāvā lielisku risinājumu tiem, kam nepieciešama papildus nauda dažādiem risinājumiem vai lai segtu izdevumus. Protams, pirms Jūs piekrītat jebkuram finanšu līgumam, ir svarīgi izlasīt un saprast visus noteikumus par kredītu līdz Ls 10000 (EUR 14228.72), lai jūs varētu pilnībā saprast savus pienākumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *