Kredīts līdz Ls 10 000

Kredīts līdz Ls 10 000

Tiek izsniegts kredīts līdz Ls 10 000 (tagad līdz EUR 15 000) vienas dienas laikā. Tiek piedāvāts atmaksas termiņš līdz 60 mēnešiem. Tas ir kredīts pret auto ķīlu, kuru var saņemt jebkurš, kuram pieder auto vai cits transportlīdzeklis. Kredīta summa ir atkarīga no transportlīdzekļa vērtības, bet atmaksas termiņu klients var izvēlēties pats.

Saņemt kredītu līdz EUR 15 000

Aizņemties kredītu pret auto ķīlu līdz Ls 10 000

Iesniedziet pieteikumu internetā un saņemiet atbildi tikai 30 minūšu laikā. Jūs varat aizņemties tieši tik, cik nepieciešams, bet ne vairāk par 90% no auto vērtības.

Kas ir kredīts pret auto ķīlu

Daudzi cilvēki apsver kredītus pret auto ķīlu, kad tiem ir nepieciešama nauda. Ja Jums ir jāapsver kredīts pret auto ķīlu, pārliecinieties, ka Jūs uzmanīgi izlasiet līguma noteikumus. Kredīts pret auto ķīlu ir aizdevuma veids, kad aizņēmējs ieķīlā savu automašīnu kā nodrošinājumu aizdevumam. Ja indivīds nespēj veikt maksājumus, aizdevējam ir tiesības pārņemt īpašumā transportlīdzekli. Tas padara šos aizdevums par nodrošinātiem aizdevumiem, jo tas ir mazāk riskanti aizdevējam.

Cik daudz var aizņemties pret auto ķīlu

Aizdevējs ir noteicis maksimālo pieejamo summu, kas ir EUR 15 000. Ja Jūsu auto ir vairāk kā EUR 15 000 vērts, tad Jums pastāv iespēja aizņemties kredītu EUR 15 000. Kredīta summa tiek noteikta pēc transportlīdzekļa vērtības. Aizņēmējam ir jābūt pilnām īpašumtiesībām uz auto, kas nozīmē to, ka auto nedrīkst būt citi esoši maksājumi. Tas nozīmē, ka, ja Jūsu auto nav vēl nomaksāta, kredīts pret auto ķīlu parasti nav risinājums. Kā jau tika minēts, klients var aizņemties līdz pat 90% no auto vērtības vai tieši tik, cik nepieciešams.

Kas var aizņemties pret auto ķīlu līdz EUR 15 000

Kredītu pret auto ķīlu aizdevēji piedāvā kredītus privātpersonām, kas parasti nevar pretendēt uz standarta kredītiem bankās. Tie ir arī optimāli, ja Jums ir nepieciešama nauda, bet nevarat aizņemties citur. Tomēr, ja Jūs apsverat kādu no šiem aizdevumiem, Jums vajadzētu saprast to, ka naudu nāksies atmaksāt.

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt
  • No 18 gadiem;
  • Bez darba vietas;
  • Tikai auto īpašnieks.

AutoNepastāv nekādu ierobežojumu, lai varētu saņemt kredītu pret auto ķīlu, tomēr auto, ar kuru tiek garantēta kredīta atmaksa, nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Kā arī tam ir jābūt aktīvai TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei) un OCTA apdrošināšanai. Auto ir jābūt reģistrētam uz aizņēmēja vārda, un tam nedrīkst būt neapmaksāts līzings. Kredītam pret auto ķīlu virs EUR 5000 uz kredīta laiku ir jābūt arī KASKO apdrošināšanai.

Īpašumtiesības uz Jūsu auto dod Jums iespēju aizņemties kredītu pret auto ķīlu līdz pat EUR 15 000. Kredīts tiek izsniegts tikai tad, ja Jūsu auto būs pilnībā nomaksāts un Jums piederēs pilnas īpašumtiesības uz to. Kaut arī daži aizdevēji ļaus Jums aizņemties pret auto, kas ir gandrīz nomaksāts, tā nopietni apsverama ideja. Izvērtējiet savas iespējas veikt maksājumus par kredītu līdz EUR 15 000 ne tikai tuvākajā laikā, bet arī nākotnē, jo EUR 15 000 nav maza summa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *