Kredīts pret auto ķīlu 1 dienas laikā

Kredīts pret auto ķīlu 1 dienas laikā

Mūsdienās pieejamo kredītu klāsts ir ļoti plašs, līdz ar to cilvēki mēdz apjukt un nespēj izvēlēties sev piemērotāko. Lai atvieglotu cilvēku izvēli, daži kredītu veidi ir īpaši izdalīti, sniedzot iespēju tos saņemt tikai kādai īpašai cilvēku grupai, kurai, konkrētā kredīta gadījumā, tiek piedāvātas vairākas priekšrocības.

Viens no šādiem, prioritātes sniedzošajiem, aizdevumiem ir kredīts pret auto ķīlu, kas auto un citu motorizētu transportlīdzekļu īpašniekiem, ļauj saņemt tieši viņiem izstrādātu aizdevumu.

Mini

Kā jau paša aizdevuma nosaukumā minēts, kredīts tiek piešķirts pret auto ķīlu, taču šī kredīta noteikumi ir izstrādāti tā, ka, lai gan jūsu automobilis tiek ieķīlāts, pēc aizdevuma saņemšanas, jūs to varat turpināt izmantot pēc savām vēlmēm un vajadzībām.

Aizdevuma pieteikšanas un saņemšanas process ir pavisam vienkāršs, turklāt Latvijā šāda veida aizdevumus piedāvā gan banku, gan nebanku kredītu izsniedzēji līdz ar to piedāvājumu klāsts ir visai iespaidīgs.

Lai pieteiktos kredītam pret auto ķīlu, jums jāņem vērā šādi nosacījumi:

  • Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.
  • Jums jāpieder automobilim vai citam motorizētam transporta līdzeklim – motociklam, laivai, motorolleram vai traktoram.
  • Jums jāsaņem regulāri ienākumi, kurus nepieciešamības gadījumā iespējams pierādīt, piemēram, ar jūsu bankas konta izrakstu vai VSAA izsniegtu izziņu.
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku sarakstā (tas ievērojami pasliktina jūsu izredzes kredīta saņemšanai)
  • Ja auto esat iegādājies līzingā, kredīta pieteikšanas brīdī, līzinga maksājumiem ir jābūt pilnībā segtiem. (Ja atlikusī līzinga maksājumu summa ir pavisam neliela, daži aizdevēji būs gatavi jums izsniegt kredītu, izstrādājot speciālu piedāvājumu tieši jūsu gadījumam.)

Piesakoties kredītam, jums jāņem vērā, ka lielākā daļa izdevēju pieprasa, lai auto būtu ne tikai OCTA apdrošināšana, bet arī KASKO. Katra aizdevēja izstrādātie noteikumi atšķiras, taču vairumā gadījumu KASKO apdrošināšana tiek pieprasīta automašīnām, kas nav vecākas par 15 gadiem.

Kredītu summas, kas tiek piedāvātas pret auto ķīlu, parasti ir ne lielākas kā 90% no jūsu auto tirgus vērtības, taču ja jums nepieciešam mazāka naudas summa jūs to varat saņemt bez problēmām. Kredītu atmaksas termiņi šādu kredītu gadījumā mēdz būt līdz pat 60 mēnešiem jeb 5 gadiem.

Pieteikties kredītam jūs varat gan internetā, gan arī dodoties uz kādu no aizdevēja klienta apkalpošanas centriem. Kredītu pieteikumu izskatīšana parasti neprasa ilgāk par 1 dienu, līdz ar to iespēja, ka atbildi saņemsiet jau tajā pašā dienā ir ļoti liela.

Pēc kredīta piešķiršanas jums tiks izsniegta pilnvara, ar kuru dodoties uz CSDD jūs varēsiet piereģistrēt savu auto uz aizdevēja vārda, tādā veidā norādot to, kā ķīlu un pats paliekot par auto turētāju.

Pēc auto reģistrācijas nauda tiks ieskaitīta jūsu bankas kontā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *