Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu vienas dienas laikā. Saņem kredītu līdz 90% no auto vērtības un turpini lietot savu auto. Kredīts pret auto ķīlu no EUR 200 līdz EUR 15 000, atmaksas termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem. Iesniedz pieteikumu internetā un saņem atbildi tikai 30 minūšu laikā.

Pieteikt kredītu pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu

Kredītu pret auto ķīlu var saņemt jebkurš interesents, kuram ir savs auto. Netiek vērtēti ne Jūsu ienākumi, ne Jūsu kredīta vēsture. Kredītu var pieteikt no jebkuras vietas Latvijā, izmantojot iespēju pieteikties internetā – ātri un ērti.

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu:

  • Auto īpašnieks, kura auto nav vecāks par 20 gadiem;
  • Auto jābūt aktīvai TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei);
  • Auto jābūt OCTA apdrošināšanai;
  • Auto kredītu var saņemt tikai auto īpašnieks;

Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu:

  • Turpini lietot savu transportlīdzekli;
  • Saņem kredītu līdz pat 90% no auto vērtības;
  • Saņem kredītu vienas dienas laikā;
  • Netiek vērtēti ne klienta ienākumi;
  • Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem;
  • Atgriez kredītu pirms termiņa un ietaupi;

 Kredīts pret auto ķīlu

Aizņemšanās termiņš

Kredīts pret auto ķīlu tiek izsniegts no 3 līdz 60 mēnešiem (5 gadiem). Kredīta kalkulatorā izvēlies atmaksas termiņu un summu. Izvēlies tieši tādu atmaksas termiņu, kāds ir nepieciešams. Kredītu var atmaksāt pirms termiņa. Tas dod iespēju ietaupīt, jo vajadzēs maksāt tikai par faktisko kredīta izmantošanas laiku. Atmaksā kredītu pret auto ķīlu pirms termiņa, ja paņemtais kredīts Tev vairs nav vajadzīgs.

Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu

Aizpildi vienkāršu pieteikuma formu ievadot datus par sevi un savu transportlīdzekli. Par dokumentu noformēšanu ir jāmaksā 1 cents. Tā ir summa, kas Tev būs jāpārskaita uz aizdevēja kontu, kā apstiprinājums, ka piekrīti līgumam un kredīta saņemšanai. Tāpat formalitāšu nokārtošana CSDD izmaksās 30 eiro. Tā ir CSDD nodeva, kas šobrīd ir EUR 30. Tiklīdz būsi noslēdzis līgumu un nokārtojis formalitātes CSDD – nauda tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu.

Cik ātri var saņemt kredītu

Kredīta noformēšana aizņems tikai dažas stundas. Tas nozīmē, ka nauda uz Tavu bankas kontu tiks pārskaitīta tajā pašā dienā. Aizpildi pieteikumu auto kredītam  – internetā, lai ietaupītu laiku. Pieteikties kredītam pret auto ķīlu var no jebkuras vietas Latvijā, kur vien ir pieejams internets. Kredītu pret auto ķīlu var saņemt tikai auto īpašnieks. Ja Tev ir nepieciešama nauda, tad viens no risinājumiem – kredīts pret auto ķīlu. Kredītu pret auto ķīlu var saņemt arī tad, ja ir slikta kredīta vēsture.

Kredīts pret auto ķīlu

Saņem kredītu pret auto ķīlu līdz 90% no auto vērtības. Pēc kredīta saņemšanas turpini braukt ar savu auto, jo aizdevējs to nepaturēs līdz kredīta atmaksai! Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu pret automašīnas ķīlu.

2 Replies to “Kredīts pret auto ķīlu”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *