Kredīts pret auto

Kredīts pret auto

Šobrīd Latvijā ir plaši pieejami daudzu veidu kredīti, lai palīdzētu cilvēkiem ar nepieciešamību pēc naudas. Tātad, pat ja jūs ir pārsteigušas jebkāda veida finansiālās grūtības, jums nav nepieciešams justies saspringti, jo jums palīdzēs kredīts. Ar interneta tehnoloģiju attīstību, kredīta iegūšana nav sarežģīta. Pirms jūs gatavojaties saņemt kredītu, jums vajadzētu pārbaudīt vislabākās kredītu iespējas, lai jūs varētu ietaupīt naudu tā atmaksas laikā. Ja jums ir savs auto, tad, lai ātri iegūtu līdzekļus, jūs varat pieteikties auto kredītam pret auto ķīlu 

Kredīts pret auto

Ātra naudas iegūšana ar auto kredīta palīdzību ir ļoti vienkārša un ērta. Jūs varat ātri iegūt finanses jebkurā laikā bez problēmām. Kā nosaukums rāda, aizdevējs prasīs jums norādīt savu auto kā nodrošinājumu gadījumā, ja ņemat šo kredītu. Šajā finanšu plānā, jums būs jāieķīlā sava automašīna, kā nodrošinājums kredītam. Labā ziņa ir tā, ka auto īpašnieks var turpināt lietot savu transportlīdzekli.

Kas var saņemt kredītu pret auto

Lai pieteiktos kredītam pret auto ķīlu, jums ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam. Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. Jums ir jābūt arī savam auto. Visbeidzot, jums ir jābūt derīgam bankas kontam. Lai iegūtu kredītu pret auto ķīlu, vissvarīgākais ir pašam sava automašīna, kas reģistrēta uz Jūsu vārda. Auto, ar kuru tiek garantēta kredīta atmaksa, nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Kā arī tam ir jābūt aktīvai TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei) un OCTA apdrošināšanai.

Automašīnas

Cik daudz var aizņemties

Atkarībā no jūsu auto vērtības, jūs varat iegūt līdz pat 90 procentiem no auto vērtības. Izmantojot auto kredītu, jums būs iespējams ātri iegūt naudas summu no EUR 200 līdz EUR 15 000 uz laika periodu līdz 60 mēnešiem. Kredītu pret auto ķīlu var atmaksāt pirms termiņa. Pirmstermiņa naudas atmaksa ir bez soda procentiem.

Kam piemērots kredīts pret auto ķīlu

Kad esat saņēmis līdzekļus, jūs savām finanšu vajadzībām varat izmantot sankcionētu līdzekļu apjomu. To varat izmantot visu veidu rēķiniem, piemēram, medicīnas rēķiniem, mājas remontam, telefona rēķiniem, ceļa izdevumiem, lietotas automašīnas iegādei un daudz kam citam. Tas nozīmē, ka kredītu pret auto var tērēt pēc saviem ieskatiem.

Ar kredītu pret auto garantiju ir saistītas arī dažādas priekšrocības, piemēram, nav kredītu pārbaužu un pastāv elektronisks pieteikumu iesniegšanas process. Šāda ātri pieejama kredīta izmantošanas gadījumā jums nebūs jāizmanto nomācošas formalitātes. Jūs varat pieteikties šim kredītam, izmantojot internetu.

2 Replies to “Kredīts pret auto”

  1. Labdien. Man ir vw passat b5 1998gada. benzins gāze(4paaudzes). kādu kredīta summu es varu dabūt pie Jums? Un kā tas viss process notiekas? Īsos vilcienos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *