Labākais auto līzings

Labākais auto līzings

Auto līzings ir pieejams bankās, auto salonos un arī internetā. Kaut arī banku un auto salonu piedāvātie noteikumi bieži vien ir izdevīgi, tie iet roku rokā ar dažādu papīru kārtošanu, slēptām papildus izmaksām un mazu kontroli pār to, kā līzingu atmaksāt. Šajā rakstā apskatīsim labāko auto līzingu piedāvājumu, kas pieejams pie nebanku kredītdevējiem.

Labākais auto līzings internetā

Pieteikt auto līzingu

Kaut arī internetā var pieteikt līzingu pie vairākiem (tajā skaitā ar bankām saistītajiem) līzinga sniedzējiem, no apskatītās tirgus daļas vislabākie šķiet tieši Mogo un InCredit sniegtie pakalpojumi. Tie pieejami ar plaša spektra pielāgojumiem tieši jūsu vajadzībām, turklāt atmaksas noteikumi ir labāki, nekā lielākajai daļai konkurentu.

Mogo.lv auto līzings

Mogo piedāvā auto līzingu summā līdz pat 17 000 eiro. Pirmā iemaksa ir 10% apmērā no kredīta. Atmaksāt kredītu varat 6 gadu laikā. Līgumu varat noformēt mazāk, nekā stundas laikā. Pieteikumus izskata aptuveni 30 minūšu laikā.

Īpaši izdevīgs Mogo piedāvājums ir tad, kad, piemēram, vēlaties iegādāties automašīnu no privātpersonas, bet uz nomaksu. Tad Mogo.lv jūsu vietā nopērk automašīnu, un jūs varat iegādāties arī privāti pārdotu mašīnu līzingā. Turklāt kredītu varat atmaksāt arī pirms termiņa bez papildus procentiem.

InCredit.lv auto līzings

InCredit auto līzings piedāvā īpaši izdevīgus aizdevuma nosacījumus aizdevuma summās līdz 6000 eiro. Tad jūsu jaunajai automašīnai nebūs vajadzīga KASKO apdrošināšana, bet aizdevumu varēsit noformēt bez ķīlas. Līzings summā no 6000 eiro ir pieejams termiņā līdz 5 gadiem, bet līdz 6000 – uz 3 gadiem. Interesanti, ka InCredit līzings pieejams summā līdz pat 25000 eiro.

Protams, lai saņemtu aizdevumu, pie abiem kredītdevējiem jums būs nepieciešami regulāri ienākumi. InCredit minimālais vecums ir 21 gads.

Auto līzings, protams, ir nopietnas juridiskas saistības, tāpēc cilvēki retāk slēdz līgumus ar līzinga firmām, līdz galam neapdomājot iesaistītās summas. Tomēr vienmēr der atcerēties, ka ikmēneša maksājumam nevajadzētu pārsniegt 25-30% no jūsu ikmēneša ienākumiem. Iegādājieties automašīnu līzingā jau tagad, bet neveiciet pārsteidzīgus lēmumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *