Land Rover vieglie auto

Land Rover vieglie auto

Land Rover ir Jaguar Land Rover piederošs automašīnu brends, kas noņemas ar 4×4 automašīnām. Tas radies 1948. gadā (firma gan dibināta tikai 1978.). Oriģināli tas visbiežāk bija vai nu pelēks, vai zaļš, jo pēc 2. pasaules kara lielākā daļa metāla detaļu bija krāsotas armijas krāsās. Pašlaik Land Rover brends kopā ar Jaguar pieder indiešu kompānijai Tata Motors. Pašlaik Land Rover mašīnas atgūst popularitāti, kuru bija zaudējušas krīzes gados – lai gan arvien vairāk cilvēku uztraucas par benzīna un gāzes cenām, Land Rover īpašniekus tas, šķiet, neskar.

Land rover

Populārākie modeļi

  • Range Rover – bieži sastopams uz ceļiem. Diezgan lētas uzturēšanas izmaksas, ja detaļas iegādājas no citiem avotiem. Izturīga un rijīga mašīna, kas, škiet, varētu uz šasijas noturēt tanku (neesam pārbaudījuši);
  • Land Rover Discovery – Latvijā populāra automašīna. Smags, skaists, majestātisks dzīvnieks, kas gan uz, gan ārpus ceļa paliek uzticams jebkurā gadalaikā. Lielisks copmaņiem un off-road entuziastiem.
  • Land Rover Freelander – Modernāks piecdurvju SUV ar labiem apgriezieniem, taču pārsteidzoši taupīgu motoru. Pašlaik tas gan ir padārgs (tāpat kā jaunie Discovery), jo pēc “facelift” jeb kosmētiskajiem uzlabojumiem ražotāji tik ļoti iemīlējās šajā auto, ka uzlika tam neaizsniedzamu cenu.

Land Rover Latvijā

Latvijas ielās varēsit redzēt Range Rover modeļus, kas vēl joprojām ir populāri vides mīļotāju, kā arī džipu cienītāju vidū. Land Rover Latvijā tirgo InchCape Motors Latvia, kas atrodas Rīgā, Skanstes ielā 4A.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *