Lasītāja atsauksme par kredītu pret auto ķīlu

Lasītāja atsauksme par kredītu pret auto ķīlu

Pirms dažiem mēnešiem man bija jāizmanto kredīts pret auto ķīlu neparedzētā situācijā. Pēc tam tik daudz draugu man par to jautāja, līdz es nolēmu par to izveidot rakstu. Tādā veidā ikviens, kas vēlas uzzināt vairāk par kredītiem pret auto ķīlu, uzzinās visu, kas nepieciešams. Tātad, ja kādam gadīsies nokļūt līdzīgā situācijā, kādā biju es, šī informācija varētu palīdzēt tikt cauri tik kritiskam brīdim savā dzīvē.

Tātad, pirms dažiem mēnešiem, man ļoti bija nepieciešama nauda. Viendien, kad devos uz darbu, priekšnieks man pateica, ka samazinās manas darba stundas. Caur manu galvu šaudījās visādas domas, es gribēju kliegt, es gribēju raudāt, bet nekas no tā man nepalīdzētu. Es nesen biju izvācies no vecāku mājām pēc aiziešanas no augstskolas. Viņi bija sarūgtināti un man pateica, ka, ja es netaisos doties uz augstskolu, man jāizvācas. Es domāju, ka viņi to darīja aiz mīlestības, jo vēlējās, lai es redzu kāda ir „īstā pasaule” bez augstākās izglītības. Es nekad nedomāju, ka man varētu būt nepieciešams kredīts pret auto ķīlu, bet kā es saku saviem draugiem – nekad nesaki nekad.

Un tāda lūk bija mana situācija, pirms sešiem mēnešiem es biju izvācies un priekšnieks bija samazinājis manas darba stundas. Es biju pārāk spītīgs, lai pārvāktos atpakaļ uz mājām, un es, protams, nebiju iekrājis pietiekami manā bankas kontā, lai samaksātu mēneša īri. Tātad būtībā, man neveicās, un likās, ka neizpētītais kredīts pret auto ķīlu bija mana vienīgā iespēja. Es par šo kredītu biju izlasījis internetā, kad meklēju darba sludinājumus. Kredīts pret auto ķīlu ir aizdevums kādam, kas nokļuvis tādā pašā situācijā kā es. Man nebija laba kredītvēsture, bet citādi es atbildu kredītu kompānijas prasībām. Man bija vairāk nekā 18 gadu, man piederēja savs auto, un es biju nodarbināts. Kad es piezvanīju kompānijai, es ieguvu vairāk informācijas par to.

Šī kredīta nodrošinājums ir Jūsu auto. Jūsu auto ir jābūt pilnībā nomaksātam (nedrīkst atrasties auto līzingā) un auto nepieciešama TA (tehniskā apskate), OCTA apdrošināšana. Auto joprojām būs Jūsu rīcībā, un, kamēr Jūs veiksiet nepieciešamos maksājumus un pilnībā atmaksāsiet kredītu, tas paliks Jūsu īpašumā. Kredīts pret auto ķīlu palīdzēja man nomaksāt īri šajā mēnesī, un dažas nedēļas vēlāk manas darba stundas tika atjaunotas līdz iepriekšējam daudzumam.

7 Replies to “Lasītāja atsauksme par kredītu pret auto ķīlu”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *