Lexus vieglie auto

Lexus vieglie auto

Lexus ir japāņu kompānijas Toyota luksusa automašīnu brends. Tas tika nodibināts 1989. gadā ASV tirgum, no kurienes Lexus izplatījies kā milzīgs kūlas ugunsgrēks. Interesanti, ka japāņi ielikuši tik daudz pūļu Lexus ražošanā – oriģinālais Lexus dizains tika radīts jau 1983. gadā, bet pirmais Lexus (Lexus LS) izlaists tikai sešus gadus vēlāk.

Lexus

Pašā Japānā Lexus brends tika ieviests tikai 2005. gadā. Pašlaik Lexus visvairāk pazīstams ar saviem hibrīdauto – 2013. gadā pašā Latvijā tika pārdoti 146 Lexus hibrīdauto. Lexus pieder arī pirmais SUV hibrīdauto – RX 450h.

Populārākās Lexus automašīnas

Lexus automašīnas liecina par vēlmi pēc komforta, pieaugušu personību, kā arī, jā, labiem ienākumiem. Lexus luksusa klases automašīnas ir apliecinājums arī pirktspējai.

  • SUV RX 450h – populārākais luksusa klases hibrīds Latvijā. Šis SUV sastāda 90% no visiem pārdotajiem Lexus hibrīdauto;
  • Lexus IS F – no 0 līdz 100 piecās sekundēs. Konkurents BMW un Audi labākajiem auto modeļiem. Lexus IS F ir konkurētspējīgs luksusa klases auto, kas ir ne tikai īsts zvērs uz ceļa, bet arī tieši tik komfortabls, lai tajā varētu vizināt arī bērnus.

Lexus automašīnas Latvijā tirgo Amserv Motors un Wess. Pieejami gan lietoti, gan jauni Lexus modeļi. Izvēlies Lexus – parādi pasaulei, ka vari – un pasaule būs pateicīga, ka izvēlies vispieredzējušāko hibrīdauto ražotāju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *