Lietota transportlīdzekļa iegāde līzingā

Lietota transportlīdzekļa iegāde līzingā

Jautājums par to vai pirkt lietotu vai jaunu transporta līdzekli ir saglabājies aktuāls līdz pat mūsdienām. Pērkot jaunu auto, ir jārēķinās ar tā vērtības kritumu (aptuveni par 30%) uzreiz pēc izbraukšanas no salona, taču iegādājoties lietotu auto jūs nesaņemat nekādas garantijas.

Lielākais plus, kas daudziem liek nosvērties par labu lietota auto iegādei ir tā cena. Pat vienu gadu lietotu auto jūs varēsiet iegādāties par daudz mazāku cenu nekā pērkot pilnīgi jaunu auto, turklāt, iegādājoties auto no privātpersonas, vienmēr ir iespēja kaulēties.

Saņemt kredītu lietota auto iegādei

Saņemt auto kredītu

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā tikt pie automobiļa jau šodien, ir izvēlēties kādu no līzingiem tādā veidā negaidot, brīdi, kad būsiet sakrājis pietiekoši daudz naudas un jūsu sapņu auto jau sen būs pārdots kādam citam. Mūsdienās, lietota transportlīdzekļa iegāde līzingā, ir kļuvusi daudz pieejamāka, turklāt, noformēt līzingu, ir, iespējams, pērkot auto gan no privātpersonas, gan uzņēmuma.

Vai noformēt līzingu auto plačos?

Iegādājoties automobili no tā saucamajiem plačiem, visticamāk jums tiks piedāvāta iespēja noformēt līzingu tur pat uz vietas, taču tad jūs slēgsiet līgumu ar līzinga kompāniju, kuru jums piedāvās auto pārdevējs, nevis to kuru būsiet izvēlējies pats.

Saņemt izdevīgāko auto kredītu

Saņemt kredītu

Ja jums ir svarīgi saņemt izdevīgāko līzinga piedāvājumu lietota transporta līdzekļa iegādei, vēlams pirms auto iegādes un līzinga noformēšanas salīdzināt līzinga kompāniju piedāvājumus un saprast, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu šī brīža situācijai.

Pētot līzinga kompāniju piedāvājums, noteikti ņemiet vērā līzinga noformēšanas laiku, lai jūs spētu saņemt nepieciešamo naudas summu, jums vēlamajā laikā, kā arī pievērsiet uzmanību līzinga procentu likmēm – jo mazāka procentu likme, jo izdevīgāks piedāvājums, taču atcerieties, ka līzingam ir 3 veidi, kas ir visai atšķirīgi.

Pirms slēdzat līgumu noskaidrojiet vai jūsu vēlmē visatbilstošākais ir

Līzings

  • Finanšu līzings,
  • Operatīvais līzings
  • Pilna servisa līzings

Kļūdoties un noslēdzot līzinga veidu, kuru īsti neesat vēlējies, jūs varat saskarties ar nepatīkamām situācijām, tieši līzinga perioda beigās.

Līzings tāpat, kā jebkurš aizdevums ir jāatdod, tāpēc aizņemieties atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *