Lietota vai mazlietota auto pirkšana

Lietota vai mazlietota auto pirkšana

Šodienas tirgū ir daudz lietotu auto. Augstais bezdarba līmenis piespiež īpašniekiem pārdot savus auto. Bet Jums ir jābūt uzmanīgiem, izvēloties jaunu auto, jo Jūs noteikti nevēlaties tērēt daudz naudas par tā tehnisko apkopi un remontu.

Šeit ir padomi, kas palīdzēs Jums nopirkt auto gudrāk

Fiat

  1. Nosakiet, cik daudz naudas Jūs varat tērēt, vai maksājot skaidrā naudā vai ar ikmēneša kredīta maksājumiem. Neaizmirstiet pieskaitīt auto papildus izmaksas, piemēram, apdrošināšanu un uzturēšanu.
  2. Izpētiet tos modeļus, ko Jūs vēlaties iegādāties. Auto informācijas mājas lapas sniegs Jums informāciju par dažādu auto ilgtermiņa uzticamību un veiktspēju.
  3. Lai atrastu lietotu transportlīdzekli, par ko Jums varētu būt interese, apskatiet lietoto auto plačus, sludinājumu lapas, auto dīlerus, kas pārdod lietotus transportlīdzekļus un lietoto mehānisko transportlīdzekļu publikācijas un tīmekļa vietnes.
  4. Jautājiet pārdevējam par vispārējo transportlīdzekļa stāvokli, tostarp nobraukumu, vai tam ir papildus funkcijas, un, vai tam ir tehniskās apkopes ieraksti. Ja Jūs apsverat auto iegādāties no indivīda, jautājiet, vai viņš ir sākotnējais auto īpašnieks un kāpēc viņi auto pārdod.
  5. Pārbaudiet auto un izbrauciet ar to. Jums jāpārliecinās, ka tas darbojas labi un ir ērts. Neļaujiet pārdevējam Jūs steidzināt.
  6. Uzziniet, vai ir iekļauta auto garantija, kāda veida tā ir, un cik ilgi tā darbojas. Ja garantija netiek iekļauta, ļaujiet mehāniķim veikt rūpīgu auto pārbaudi. Paziņojiet pārdevējam, ka pārdošana ir atkarīga no šādas pārbaudes.
  7. Uzziniet, cik daudz auto ir vērts, pārbaudot internetā lietoto auto reģistrus vai apmeklējot bibliotēku.
  8. Pārrunājiet cenu. Izmantojot noteiktās vērtības, ko Jūs ieguvāt 7. punktā, sāciet ar zemāko. Nebaidieties iet prom. Ja Jūs iemaināt savu auto pie dīlera, vispirms vienojieties par cenu. Tas ļaus Jums iegūt labāko piedāvājumu.
  9. Noslēdziet darījumu. Ja Jūs pērkat auto no privātpersonas, pārliecinieties, ka Jūs saņemsiet auto īpašumtiesību sertifikātu. Reģistrējiet savu transportlīdzekli CSDD. Vairums dīleru tiks galā ar lielāko daļu no šiem dokumentiem Jūsu vietā – tikai uzmanīgi izlasiet visus līgumus un citus dokumentus.

Tagad Jums tikai jādodas mājās ar savu jauniegūto autiņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *