Lietotu auto un jaunu auto līzings

Lietotu auto un jaunu auto līzings

Mūsdienās lietoto auto līzings noteikti ir pievilcīgs piedāvājums Auto uz līzingadažādos veidos. Tas, protams, palīdz iegūt Jums un Jūsu ģimenei savu sapņu augstās klases transportlīdzekli vai apvidus auto par daudz zemākiem maksājumiem katru mēnesi, nekā tad, ja Jūs iegādātos to pavisam jaunu. Tomēr Jums ir jābūt gataviem veikt rūpīgu izpēti un salīdzinājumus, lai iegūtu lielisku transportlīdzekļa līzinga piedāvājumu.

Tāpat kā gadījumā ar jauna auto līzinga piedāvājumiem, kad runa ir par lietotu automašīnu līzingu, Jūsu pētījumam par līzinga cenām ir jākoncentrējas uz svarīgākajiem skaitļiem. Tās ir auto vērtības, kas ir galvenokārt sākuma tirgus vērtība, kā arī paredzamā atlikusī vērtība. Ikvienam var būt grūti veikt pareizu prognozi, vienkārši tāpēc, ka lietotiem automobiļiem nav noteiktas cenas. Vērtības samazināšanās likme un ātrums ir piesaistīti vienīgi pašreizējai auto mazumtirdzniecības cenai. Ir ieteicams izmantot dažādus avotus, lai noteiktu reālo lietotas automašīnas vērtību. Tie var būt Jums zināmi auto dīleri vai mājas lapas, piemēram, automašīnu vērtēšanas un pārdošanas mājaslapas.

Vēl viens lielisks veids, kā iespējams aprēķināt auto vērtību, salīdzinot dotā auto līzinga izmaksas, ar pavisam jauna tāda paša modeļa auto līzinga izmaksām. Tas sniegs skaidru atšķirību starp jauna auto līzingu un lietota auto līzingu. Lietoto auto līzings ir daudz pievilcīgāks, jo īpaši, ja atlikušajai vērtībai ir vismazākais nolietojums. Jums ir lielākas izredzes iegūt labu darījumu ar luksusa automobiļiem, kam ir lielāka vērtība kā lietotām automašīnām.

Vai auto līzings tiešām piedāvā priekšrocības?

Ford mustang

Līdz šim Jūs noteikti jūtaties nepārliecināts par auto līzingu, bet, neskatoties uz dažiem tā trūkumiem, auto līzings var būt lielisks finanšu darījums, ja Jūs esat ar to piesardzīgi. Tas ietver zemas procentu likmes, pieejamu pirmo iemaksu un zemus ikmēneša maksājumus. Iegādāties līzingā transportlīdzekli, un darīt to pareizi nav pa spēkam katram. Jums ir jābūt ļoti labi informētam un rūpīgi jāizpēta katra līzinga kompānija un jāizvēlas kārtīgi. Ir ļoti svarīgi līdzsvarot plusus un mīnusus un rūpīgi izvērtēt Jūsu konkrēto situāciju. Ja pēc rūpīgās izpētes un salīdzinājumiem, Jūs saprotat, ka līzings ir kā radīts Jums, piesakieties tam. Iespējams, ka Jūs iegūsiet lielisku piedāvājumu un varēsiet baudīt savu jauno auto jau pēc īsa laiciņa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *