Lincoln vieglie auto

Lincoln vieglie auto

Amerikāņu luksusa automobiļu un limuzīnu ražotājs Lincoln savus klientus priecē jau kopš 1917. gada, bet kopš 1922. gada tas pieder Ford Motor Company. Lincoln mašīnu īpašnieki var sajusties ļoti svarīgi, ietekmīgi, jo tā ir viena no ietekmīgākajām luksusa automašīnu markām. Ko vien vērts ir fakts, ka ar Lincoln ražotajiem limuzīniem pārvietojas ASV prezidenti.

Populārākie Lincoln modeļi

Lincoln

  • Lincoln Navigator – šis pilna izmēra luksusa SUV automobīlis tiek ražots kopš 1997. gada. Tas šobrīd ir lielākais Lincoln ražotais auto un tajā var sasēties septiņi līdz astoņi cilvēki. Tātad neskatoties uz luksusa statusu, to var uzskatīt par ērtu un komfortablu lielas ģimenes automašīnu
  • Lincoln Mark LT – šis automobīlis konceptuāli ir ļoti līdzīgs Lincoln Blackwood, kuru kopumā var uzskatīt par izgāzšanos. Ja neskaita jau minēto Blackwood tas ir vienīgais Lincoln ražotais pikaps. ASV un Kanādā tika ražots no 2005. gada līdz 2009. gadam. Šobrīd jauni modeļi iznāk tikai Meksikā.
  •  Lincoln MKX – šis SUV klases automobīlis tiek ražots kopš 2006. gada. Iepriekš gan tas bija pazīstams ar nosaukumu Ford Edge. Tas ir ļoti līdzīgs Lincoln Navigator, tikai mazāks, jo tajā var sasēties tikai pieci cilvēki.
  • Lincoln MKZ – pazīstams arī kā Lincoln Zephyr un tas kopš 2008. gada ir pārdotākais un populārākais Lincoln modelis.

Pašlaik Latvijā nav oficiāla Lincoln pārstāvja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *