Līzinga kalkulators

Līzinga kalkulators

Auto līzings var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus, ja pirms došanās uz auto placi nepārskatāt piedāvājumus – iespējams, jau pēc līzinga noformēšanas noskaidrosit, ka varējāt automašīnu iegādāties par daudz izdevīgākiem procentiem. Šajā rakstā apskatīsim to, kādēļ izvēlēties līzinga pakalpojumus internetā, kā arī to, kā jums izvēlēties var palīdzēt līzinga kalkulators.

Kāpēc izvēlēties līzingu internetā?

Auto līzings

Meklējot līzingu internetā, jūs varēsit atrast izdevīgākos piedāvājumus. Auto placī uz vietas jums nemaz neieminēsies, ka pieejami citi piedāvājumi, izņemot tās bankas vai kredītiestādes piedāvājumu, ar kuru auto plača īpašniekiem pastāv vienošanās. Internetā atradīsit dažādu banku piedāvājumus, kuros parādītas gan procentu likmes, gan ikmēneša maksājumi – vajag tikai meklēt un salīdzināt, lai rastu visizdevīgāko risinājumu Latvijā.

Līzinga kalkulatori

Līzinga kalkulatorsBanku un nebanku kredītdevēju mājas lapās bieži būs pieejams t.s. “līzinga kalkulators” jeb kalkulators, ar kuru varat apskatīties: a) ar kādiem nosacījumiem jums tiks piešķirts līzings; b) kāds būs ikmēneša maksājums; c) kā kopējo summu iespaido pirmā iemaksa; u.t.t. Līzinga kalkulators ir labs instruments, ar kuru salīdzināt to, cik izdevīgs katrs līzinga piedāvājums. Tādi pieejami, piemēram, SEB bankas mājaslapā, Swedbank līzinga mājaslapā un citur. Diemžēl ne visas bankas publicē savus līzinga procentus, tādēļ dažās bankās šis kalkulators par pliku kalkulatoru vien paliks. Piemēram, lai aprēķinātu hipotētiskus scenārijus (jo pati banka līzinga procentus piemēro individuāli), varat izmantot DNB bankas piedāvāto līzinga kalkulatoru, u.t.t.

Alternatīvas bankām

Bieži vien bankas vilcināsies izsniegt līzingu, ja jūs vēlēsities iegādāties kādu automašīnu no privāta pārdevēja; tāpat strikti tiks vērtēti jūsu ikmēneša ienākumi un arī nenozīmīgas pagātnes parādsaistības. Laba alternatīva bankām ir nebanku kredītdevēji, piemēram, Mogo vai InCredit, kur arī pieejami līzinga kalkulatori ja vēlaties iegādāties automašīnu līzingā. Tāpat šie kredītdevēji atļauj kredītu atmaksāt pirms laika, par to nepieprasot papildus maksu – tas ir īpaši izdevīgi tiem, kuriem bieži rodas neplānoti ieņēmumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *