Līzings auto iegādei no Mogo

Līzings auto iegādei no Mogo

Esi noskatījis savu sapņu automašīnu, bet nepietiek līdzekļu tās iegādei? Tieši šādām situācijām paredzēts Mogo līzings auto iegādei, kas nozīmē, ka saņemsi jauno automašīnu tajā pašā dienā, bet par to norēķināties varēsi pēc paša izvēlētā maksāšanas grafika, līdz pat 72 mēnešiem!

Mogo līzings līdz pat 90% no izvēlētā auto vērtības

Mogo

Mogo piedāvā vienu no izdevīgākajiem līzingiem auto iegādei Latvijā – piedāvājot līzingu līdz 17 000 eiro jeb 90% no izvēlētā auto vērtības. Savukārt atlikušos 10 procentus Tev būs jāiemaksā kā pirmā iemaksa auto iegādei.

Lūk, kā tas viss notiek:

  • Izvēlies auto, kuru vēlies iegādāties.
  • Piesakies aizdevumam www.mogo.lv , kādā no mogo filiālēm (Rīgā, Bauskas ielā 86 (CSDD, 3.stāvs), Liepājā, Jūras ielā 12 vai Daugavpilī, Saules ielā 39) vai pa tālruni 27 258 258;
  • Tavs pieteikums tiks izskatīts un atbildi saņemsi jau 30 minušu laikā;
  • Mogo finansē līdz pat 90% no Tevis izvēlētā auto vērtības;
  • Paraksti līgumu elektroniski vai filiālē;
  • Veic pirmo iemaksu vismaz 10% no auto vērtības. Pēc pirmās iemaksas auto pircējam un auto pārdevējam būs jādodas uz CSDD, lai reģistrētu tevi kā auto turētāju. Pēc tam Mogo auto pārdevējam pārskaitīs atlikušo summu;
  • Sēdies pie stūres savam jaunajam auto un brauc bez raizēm!

Līzings auto iegādei – noformē līgumu 1 dienas laikā

Mogo

Pieteikties līzingam iespējams no jebkuras vietas Latvijā, arī pats process ir vienkāršs un ērts. Lai aizņemtos ir nepieciešams aizpildīt līzinga pieteikuma anketu Mogo mājaslapā. Līzinga kalkulatorā norādot nepieciešamo līzinga summu (līdz 17 000 eiro), pirmās iemaksas apmēru (vismaz 10% no auto vērtības) un aizdevuma atmaksas termiņu (līdz 72 mēnešiem).

Lai noslēgtu līgumu, līzinga ņēmējam pieteikuma anketā ir jānorāda visa nepieciešamā informācija (vārds, uzvārds, personas kods, e-pasta adrese, telefona numurs) un izvēlētā auto reģistrācijas numurs. Pēc pieteikuma nosūtīšanas saņemsi atbildi, kas, pozitīvā gadījumā, nozīmē – saņemsi aizdevumu un jau pavisam drīz tiksi pie izvēlētās automašīnas.

Aizdevuma atmaksa notiek atbilstoši līguma grafikam. Ja gadījumā rodas šaubas par to vai spēsi laikus atmaksāt aizdevumu, pastāv iespēja arī pagarināt atmaksas termiņu. Savukārt, ja aizdevumu vēlies atmaksāt ātrāk nekā līgumā noteikts – arī to vari izdarīt, turklāt bez papildus komisijas maksājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *