Mercedes vieglie auto

Mercedes vieglie auto

Mercedes-Benz ir daļa no lielā vācu luksusa autoražotāju trijnieka, kurā vēl ietilpst BMW un Audi. Šie trīs lielie autoražotāji ražo populārākās luksusa automašīnas pasaulē. Mercedes-Benz pastāv kopš 1922. gada un tā slogans ir “Das Beste oder nichts” (Labākais vai nekas). Tai ir sava komanda F-1 sacensībās, tāpat tā ir sponsors Vācijas Nacionālajai Futbola izlasei un Bundeslīgas klubam VfB Stuttgart.

Mercedes-Benz populārākie modeļi

Mercedes

  • A – šis piecu durvju hečbeks tiek ražots kopš 1997. gada
  • B – MPV tipa automašīna, kura tiek ražota kopš 2005. gada, var uzskatīt par pagarinātu A klases Mercedes versiju ar jaudīgākiem dzinējiem. Neskatoties uz to, ka B klase ietilpst MPV un hečbeka klasē, pati kompānija to sauc par kompaktu sporta mašīnu.
  • C – līdz 1997. gadam kad sāka ražot A klases Mercedes automašīnas, tā bija mazākā automašīna ko ražo Mercedes-Menz. Tās ražošana sākās 1993. gadā un pa šo laiku kompānija paspējusi izdot trīs paaudzes šīs klases automašīnas.
  • E – šī sērija tiek ražota kopš 1996. gada un tā piedāvā dažādu klašu automašīnas. Lielā daļā Eiropas valstu šīs sērijas automašīnas izmanto kā taksometrus.
  • S – šis luksusa sedans ir viens no leģendārākajiem Mercedes automobīļiem. Tas tiek ražots jau kopš 1954. gada. Tā ir slavena tikai ar savu ikonisko izskatu, bet arī ar dažādām inovācijām drošības jomā. S klases modeļi bija pirmās automašīnas Eiropā, kas ieviesa, gaisa spilvenus.

Mercedes-Benz oficiālais pārstāvis Latvijā ir Domenikss Auto, kas atrodas Rīgā, Krasta ielā 34.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *