Mini vieglie auto

Mini vieglie auto

Mini ir BMW īpašumā esošs mašīnu brends, kas koncentrējas uz, protams, mazām automašīnām. Tā saknes meklējamas 1959. gadā, kad to izlaida British Motor Corporation. Pati Mini automašīna tika ražota līdz 2000. gadam; ikoniskais Mini bija 60. un 70. gadu auto simbols Apvienotajā Karalistē, kur tas bija tikpat populārs, cik Volkswagen Beetle.

Populārākie Mini

Mini

Mini vienmēr ir bijuši pilsētas auto, kas Latvijā laikam nekad nav bijuši līdz galam populāri. Mini iemieso sevī vairākas labas īpašības, un, pieliekot tam BMW mārketinga prasmes, šķiet, ka automašīnu var redzēt pilnīgi visur (taču uz ielām diezgan reti).

  • Mini Cooper Hečbeks – viena no labākajām vidēji mazajām automašīnām, kas pieejama Latvijas tirgū. Pietiekami jaudīgs, tādēļ patiks visiem.
  • Mini Cooper kupeja – viens no labāk reklamētajiem automobiļiem pasaulē. Mini Cooper kupeja laikam nav pats piemērotākais auto Latvijas autobraucēju paradumiem (kāda velna pēc vajadzīgs auto, ar kuru var pārvietoties tikai divatā?), taču tas ir drosmīgs solis no šī mazā ražotāja.
  • Mini Cooper Countryman – Latvijas iedzīvotājiem diezgan interesants piedāvājums. Mini, ar kuru var aizbraukt sēnēs – kas var būt vēl labāk? Jokus pie malas, tas tiešām ir savdabīgs apvidus auto un Mini klases apvienojums, kas izpelnās īpašu uzmanību kaut vai sava jancīgā koncepta dēļ.

Mini oficiālais pārstāvis Latvijā ir Inchcape BM Auto, kas atrodas Rīgā, Dārzciema ielā 64a.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *