Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander ir savas klases pašu drošāko automašīnu skaitā gan no aktīvās, gan pasīvās drošības viedokļa. Vadītājs un pasažieri ir aizsargāti ar frontālajiem un sānu drošības spilveniem, drošības aizkariem, kā arī ar drošu virsbūvi RISE ar cietu un izturīgu karkasu un ieprogrammētām deformācijas zonām, kuras izkliedē trieciena enerģiju. Otrā sēdekļu rinda aprīkota ar ISO-FIX kronšteiniem, kuri ļauj ātri, vienkārši un droši piestiprināt bērnu sēdekļus. Augstā vadītāja sēdvieta ļauj uzlabot priekšējo skatu un paaugstināt aktīvo automašīnas drošību.

RISE virsbūve ar pastiprinātu prettriecienu aizsardzību ievērojami paaugstina vadītāja un pasažieru drošības līmeni sadursmes gadījumā, neskatoties uz trieciena virzienu.

M-ASTC (integrēta, dinamiska kursa stabilitātes sistēma un pret buksēšanas sistēma) nodrošina lielisku automašīnas vadību uz visiem ceļu segumiem, tai skaitā uz slideniem un piesnigušiem ceļiem. Nepārtraukti saņemot informāciju no borta devējiem par automašīnas kustību, sistēma, atkarībā no situācijas uz ceļa, novada optimālo griezes momentu visiem riteņiem un palīdz novērst sānslīdes.

Frontālie un sānu drošības spilveni, kā arī drošības aizkari, nodrošina maksimālu vadītāja un pasažieru aizsardzību.

Papildus drošības sistēmu skaitā ietilpst bremžu pret bloķēšanas sistēma (ABS) ar elektronisko bremžu spēka sadalīšanas sistēmu (EBD) un ārkārtas bremzēšanas pastiprinātāju, kā arī priekšējās drošības jostas ar ierobežotu spēka spriegojumu un pret savilcējiem. Bez tam Mitsubishi Outlander XL aprīkots ar palielināta izmēra bremžu diskiem, kas ļauj palielināt ārkārtas bremzēšanas efektivitāti.

Katrs elements Mitsubishi Outlander XL tēlā —no sportiskajiem, priekšējiem miglas lukturiem līdz lieliskajiem iemontētajiem horizontālajiem aizmugures lukturiem, no vieglmetāla riteņu diskiem līdz pulētajiem jumta reliņiem — atspoguļo mūsu īpaši rūpīgo attieksmi pret visu, kas attiecas uz spilgtu un stilīgu dizainu.

Iekārtojieties komfortablajā, augsti novietotajā vadītāja sēdeklī un aplūkojiet priekšējo paneli. Šeit viss ir pa rokai un Jūs viegli, nenovēršoties no ceļa, atradīsiet to, kas Jums ir vajadzīgs. Gan ārējā, gan iekšējā Mitsubishi Outlander XL tēla pamatā ir ielikts sportiskais stils. Gatavojieties saņemt savādākus, spēcīgākus iespaidus ne tikai no auto vadīšanas, bet arī vienkārši no atrašanās tā plašajā, stilīgajā un ergonomiskajā salonā. Jūs, protams, novērtēsiet greznās detaļas Mitsubishi Outlander XL interjerā — ar ādu apvilkto stūri un pārnesumu pārslēga sviras rokturi. Visi iekšējā dizaina elementi ir funkcionāli un ārkārtīgi pievilcīgi. Piemēram, melnie apdares materiāli ar iestrādātiem sudraba elementiem priecē acis un pastiprina labo iespaidu par automobili.

Instrumentu panelis ar divām ciparnīcām, kurās nolasāmi daudzi svarīgi automašīnas parametri, ar savu sportisko stilu atgādina motocikla instrumentu paneli. Sarkanais audio sistēmas un kondicionieru vadības pults tonējums piešķir Outlander XL aprīkojumam izsmalcinātības nokrāsu.

Klausoties mūziku Outlander XL salonā, netīši sāc iztēloties sevi sēžam sava mīļākā izpildītāja koncerta pirmajā rindā. Tādas emocijas automašīnas salonā ir iespējamas, pateicoties „premium” klases audio sistēmai Rockford Fosgate (standarta aprīkojums Outlander XL 3.0 Inspire ) ar 650 W jaudu. Audio sistēma pieskaņota ņemot vērā visas Outlander XL salona dizaina īpatnības. Caur 8 kanālu pastiprinātāju signāls tiek nodots deviņiem skaļruņiem. Zemos toņus reproducē sabvūferis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *