Mitsubishi vieglie auto

Mitsubishi vieglie auto

Mitsubishi ir 1870. gadā dibināta autobūves kompānija. Sākumā tā nodarbojās ar kravu piegādi, taču 1970. gadā izveidoja arī autobūves kompāniju Mitsubishi Motors. Pašlaik Mitsubishi ir 19. lielākais auto ražotājs pasaulē, 2012. gadā saražojis gandrīz miljonu automašīnu. Mitsubishi oficiālais pārstāvis Latvijā ir Skandi Motors. Mitsubishi ražo visu veidu automašīnas – hečbekus, mini, universāļus, SUV.

Populārākās Mitsubishi automašīnas

Mitsubishi auto

No Mitsubishi Latvijā pieejamās produkcijas īpaši jāuzsver sekojošie modeļi:

  • Mitsubishi Outlander – lai gan daudzi šo mašīnīti sauc par garlaicīgu, Outlander ir Latvijas apstākļiem piemērots, turklāt ĻOTI izdevīgs apvidus auto. Aprīkots ar 2,2 litru dīzeli, Outlander “izgriež pogas” ne tikai pēdējā laikā ļoti populārajam
  • Mitsubishi Pajero – viens no populārākajiem Mitsubishi. Apvidus auto, kas braucams arī pilsētā. Vislabākais no abām pasaulēm – brauc sēnēs, bet tāpat arī izbaudi labu parkošanos, jo Pajero nav ne pārāk resns, ne pārāk trausls izbraukumiem dabā.
  • Mitsubishi i-MiEV – hibrīdauto, kas Latvijas apstākļiem strādā ļoti labi, taču diezcik populārs diemžēl nav kļuvis. Tas ir mazs pilsētas auto, kas ir tik ekonomisks, cik vien var vēlēties, tajā pat laikā tomēr esot ar visnotaļ lielu ietilpību.

Mitsubishi labākā īpašība ir uzticamība, kā arī ražotāju vēlme izpatikt jaunākajām modes tendencēm. Lai gan daži uzskata Mitsubishi automašīnas par pārāk bezpersoniskām, Mitsubishi ir ne tikai drošas, bet arī labi veidotas un skaistas automašīnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *