Mogo.lv kredīts

Mogo.lv kredīts

Mogo.lv izsniedz kredītu pret auto ķīlu līdz 85% no auto vērtības (nepaturot Tavu auto) un kredītu auto iegādei jeb auto līzingu līdz 100%. Auto līzinga atmaksas termiņš līdz 72 mēnešiem. Mogo līzings pieejams ne tikai auto, bet arī laivām, motocikliem, motorolleriem, traktoriem un citam transportam. Auto līzings pieejams personām no 18 gadiem!

Jaunums 2018. gadā: Mogo ir sācis piedāvāt patēriņa kredītus!

Izvēlēties Mogo.lv auto līzingu

Mogo.lv kredīts

Pirms piesakies kredītam, izvērtē savas iespējat atmaksāt. Kredītu var atļauties cilvēki, kas apzinās, ka spēs norēķināties ar aizdevēju! Ja Tev ir radušies papildus jautājumi, tad sazinies ar Mogo, lai saņemtu atbildi.

Kredīts pret auto

Mogo aizdod kredītu līdz pat 100% no auto vērtības vienas dienas laikā. Mogo piedāvā aizņemties kredītu visu marku un vecumu automobiļiem. Tiek piedāvāts atmaksas termiņš līdz 72 mēnešiem ar iespēju atmaksāt kredītu pirms termiņa. Summa, kuru klients var aizņemties ir atkarīga no auto vērtības, jo Mogo izsniedz kredītu līdz pat 90% no auto vērtības. Izsniedzot kredītu – auto netiek paturēts, bet klients var turpināt lietot auto arī kredīta atmaksas laikā.

Kāpēc aizņemties auto līzingu no Mogo

 • Saņem kredītu līdz 100% no auto vērtības;
 • Turpini lietot savu auto;
 • Tiek pieņemti arī motocikli un cita tehnika;
 • Iespēja atmaksāt kredītu pirms termiņa;
 • Ērta kredīta pieteikuma forma – internetā;
 • Profesionāla apkalpošana ikvienam klientam;

Auto kredīts un auto līzings ir viens no jaunu vai lietotu automašīnu finansēšanas veidiem, kas ļauj Tev iegādāties automašīnu, aizņemoties nepieciešamos līdzekļus no aizdevēja un atmaksājot tos noteiktā laika periodā, veicot ikmēneša maksājumus, kuros ir ieskaitīti arī procenti par aizdevuma izmantošanu. Šajā gadījumā var atšķirt 2 veidu aizdevumus – līzingu un kredītu. Līzings nozīmē to, ka kreditora īpašumā ir automašīna līdz brīdim, kad kredīts ir nomaksāts, bet tās pircējs ir tikai tās turētājs. Līzings nozīmē to, ka automašīna tiek izmantota kā nodrošinājums aizdevumam.  Kredīta gadījumā automašīna uzreiz ir tās pircēja īpašums, un to parasti piešķir lietotām un līdz ar to arī lētākām automašīnām.

Mogo kredīts auto iegādei – auto līzings

Mogo piedāvā auto līzingu jeb kredītu auto iegādei. Tiek piedāvāta kredīta summa līdz 90% ar Jūsu 10% pirmo iemaksu uz termiņu no 1 līdz 72 mēnešiem. Mogo finansē līdz pat 100% no auto vērtības. Tas nozīmē, ka Tev būs jāsamaksā pirmā iemaksa – vismaz 0% no auto vērtības. Ja līzings auto iegādei ir lielāks par EUR 5000, tad auto būs nepieciešama KASKO apdrošināšana. KASKO apdrošināšana ir brīvprātīgā transportlīdzekļu apdrošināšana.

Kāpēc izvēlēties Mogo auto līzingu

Mogo

 • Kredīts līdz 100% auto iegādei;
 • Atmaksas termiņš līdz 6 gadiem;
 • Auto pārdevējs var būt gan privātpersona, gan juridiska persona;
 • Līzinga ņēmējam atliek samaksāt tikai pirmo iemaksu;
 • Ātra un ērta pieteikšanās;
 • Kredītu auto iegādei var saņemt sākot no 18 gadiem;
 • Profesionāla apkalpošana ikvienam klientam;
Mogo auto līzings

Izvēlies kredītu un aizpildi pieteikumu, kas aizņems tikai dažas minūtes. Tavs pieteikums tiks izskatīts un atbilde tiks sniegta 30 minūšu laikā. Ir ļoti svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos un izvērtēt iespējas norēķināties ar Mogo – kredīts pret auto ķīlu & kredīts auto iegādei.

3 Replies to “Mogo.lv kredīts”

 1. Kaut viens mēnesis.

  Neviens jau neizvēlās vienu mēnesi līzinga atmaksai. Ja ir izvēlēts liels atmaksas termiņš, tad tā arī nav problēma, jo ir pirmstermiņa kredīta atmaksa. Aizdevuma pirmstermiņa atmaksa: Bezmaksas (Privātpersonām).

  Pilna aizdevuma pirmstermiņa atmaksa juridiskām personām 3% no atlikušās pamatsummas (ne mazāk kā 50 EUR).

 2. Pamatnoteikumi:
  Aizdevuma summa no 500 līdz 10 000 EUR;
  Līzinga summa no 500 līdz 10 000 EUR;
  Aizdevuma termiņš līdz 72 mēnešiem;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *