Mogo.lv refinansēšana

Mogo.lv refinansēšana

Refinansēšana ir kredīta vai kredītu apvienošana vienā, kura ikmēneša maksājums vai kopīgā summa ir mazāka, nekā summa, kuru kopā atmaksātu jaunajam aizdevējam. Mogo.lv piedāvā refinansēt jūsu esošās kredītsaistības vienā aizdevumā, kas tiek nodrošināts ar auto ķīlu. Tādā veidā, iespējams, varēsit atmaksāt aizdevumu par mazāku kopējo maksu, kā arī, protams, ietaupīt laiku, ko katru mēnesi veltāt vairāku kredītu atmaksai.

Mogo

Mogo.lv refinansēšanas noteikumi

  • Nepieciešama auto ķīla.
  • Summa – no 500 līdz 15 000 eiro.
  • Termiņš – līdz 72 mēnešiem.
  • Vajadzības gadījumā summu var palielināt.
  • Aizdevums tiek izsniegts pret jebkura vecuma un markas transportlīdzekli. Aizdevums tiek izsniegts līdz pat 90% apmērā no tirgus vērtības. Automašīna nedrīkst būt ar citām līzinga saistībām.
  • Mogo.lv refinansē gan nebanku kredītdevēju, gan banku aizdevumus – tātad varat izmantot Mogo.lv aizdevumu, lai refinansētu ātros kredītus, līzinga aizdevumus, kā arī banku aizdevumus kā patēriņa kredītu u.t.t.
  • Mogo.lv izskata jūsu pieteikumu 30 minūšu laikā. Piesakoties Mogo.lv refinansēšanai, kompānija skatīsies, vai var piedāvāt jums izdevīgākus atmaksas nosacījumus, nekā pie tiem, pie kā esat aizņēmies pašlaik.

Kādā gadījumā izdevīgi to darīt?

Vienkāršāk izskaidrot ar piemēru. Ja jums ir jāmaksā € 100 mēnesī ātro kredītu firmai un € 200 līzinga kompānijai, un kopējā summa, kas jāatmaksā, ir € 3000, no kā € 1000 ir procenti un € 2000 – pamatsumma – tad ja jūs aizņematies no Mogo.lv € 2000 ar kopējo atmaksas summu € 2500, tad varat atmaksāt savas pašreizējās saistības un būtībā ietaupīt € 500. Faktiski viss atkarīgs no jūsu matemātikas dotībām, kā arī tā, cik izdevīgu aizdevuma piedāvājumu varat atrast. Neaizmirstiet summā ierēķināt administratīvās izmaksas, piemēram, pārreģistrāciju CSDD u.c. lietas.

Mogo

Par ko der padomāt, izvēloties refinansēšanu

No otras puses, dažreiz var būt ieteicams paņemt aizdevumu, kura procenti ir kopumā lielāki, bet ikmēneša maksājums – mazāks. Par šādu refinansēšanas variantu varat izšķirties, gadījumā ja problēmas sagādā tieši summa, kas katru mēnesi jāatmaksā, nevis augsti kopējie procenti. Šādi varat saglabāt labu kredītvēsturi, kā arī novērst iespējamas nepatikšanas, kas var rasties nenomaksātu rēķinu dēļ.

Izmantot Mogo.lv pakalpojumus refinansēšanai, visticamāk, būs izdevīgi tiem, kam ir parādsaistības pie vairākiem ātro kredītu aizdevējiem vai lombardiem. Savukārt ļoti neieteicams ir ar šādu aizdevumu segt izdevīgāku kredītdevēju kredītus, jo tā jūs tikai, iespējams, iegūstat laiku, bet zaudējat naudu. Katrā gadījumā refinansēšanu var veikt vai nu ja summu atšķirības ir ļoti mazas – šādā gadījumā varat vismaz “centralizēt” savas parādsaistības – vai arī jūs ar refinansēšanu iegūstat naudu, kas diemžēl ar Mogo.lv procentu likmēm ir mazticama lieta.

Iesakām aizņemties atbildīgi arī tad, ja refinansēšanu atrodat par izdevīgu esam, jo dažkārt šādos gadījumos būs, piemēram, mazāka kopējā summa, bet lielāks ikmēneša maksājums. Tādā gadījumā svarīgi izvēlēties tādu ikmēneša maksājumu, ko varat atļauties – šķiet jau, ka vienmēr var “sajozt ciešāk jostu”, taču dažkārt materiālie ieguvumi neatsver tā laika stresu, kurā dzīvojat parādos. Tāpat ņemiet vērā, ka šādus pakalpojumus parasti reklamē tieši tie aizdevēji, kuri ir pieraduši strādāt ar klientiem, kuriem nereti gadās problēmas atmaksāt savus aizdevumus. Tas ir, iespējams, var rēķināties, ka nāksies izbaudīt ļoti slīpētus veidus, kā kredītu mēģina atgūt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *