Mogo patēriņa kredīts internetā

Mogo patēriņa kredīts internetā

Jaunums! Mogo patēriņa kredīts internetā bez ķīlas un galvojuma. Mogo ir uzsācis patēriņa kreditēšanu, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli ne tikai gadījumos, kad kredīts saistīts ar auto iesaisti.

Mogo patēriņa kredīts dod iespēju aizņemties naudas summu līdz 3000 eiro uz termiņu līdz 48 mēnešiem.

Pieteikties Mogo patēriņa kredītam internetā

Saņemt kredītu

Tikai līdz 1. jūlijam pirmo 2 mēnešu procenti vai pēdējo 2 mēnešu maksājumi ir uz Mogo rēķina! Piedāvājums spēkā līdz 2018. gada 1. Jūlijam.

Aizpildi pieteikumu kredītam, Reģistrējies, Saņem piedāvājumu, Saņem kredītu savā bankas kontā vai tuvākajā Mogo filiālē.

Kurš var pieteikties Mogo kredītam?

 • Privātpersonas no 20 gadu vecuma;
 • Personas ar pastāvīgās uzturēšanās atļauju Latvijā.

Tik vienkārši ir pieteikties kredītam pie izcila aizdevēja! Jāpiebilst, ka Jums ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, Pase vai eID karte, ja vēlies saņemt kredītu Mogo filiālē.

Svarīgākie līguma nosacījumi

 • Kredīts no 50 līdz 3000 EUR;
 • Kredīta atmaksas termiņš līdz 48 mēnešiem;
 • Kredīts bez izsniegšanas maksas.

Ja Tevi tas apmierina, tad veic kredīta pieteikumu!

Kāpēc izvēlēties mogo patēriņa kredītu?

Mogo

Mogo nav pirmais un pēdējais, kā arī vienīgais nebanku aizdevējs, kurš sniedz skaidri saprotamus patēriņa kredītus internetā. Ir svarīgi uzsvērt dažas nianses, kāpēc Mogo patēriņa kredīts ir piemērots risinājums, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi dažādiem risinājumiem/vajadzībām.

 1. Nekādu slēpto maksu par kredītu;
 2. Vienkārša un ātra patēriņa kredīta saņemšana (pārliecinies pats);
 3. Patēriņa kredīts bez izsniegšanas maksas.

Pierādījums augstāk minētajām priekšrocībām ir fakts, ka Mogo ir plašs klientu loks – vairāk nekā 100 000 klientu visā pasaulē.

Mogo ir nebanku aizdevējs ar labu reputāciju un neskaitāmiem apmierinātiem klientiem nebanku sektorā. Mogo ir pazīstams ar visa veida auto kredīta aizdevumiem, bet turpmāk būs atpazīstams ar patēriņa kredītu. Mogo piedāvā kredītus negaidītu tēriņu segšanai, auto iegādei un citām ikdienas vajadzībām gan fiziskām, gan juridiskām personām. Viens no populārākajiem un atzītākajiem nebanku aizdevējiem Mogo līdz šim bija pazīstams ar auto kredītu sniegšanu. Mogo ir klasiskā finanšu līzinga un atgriezeniskā līzinga uzņēmums un ne tikai. Uzņēmumam ir vairāki desmiti tūkstoši apmierinātu klientu un finansētais apjoms pārsniedz 180 miljonus eiro Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Gruzijā, Polijā, Rumānijā un Bulgārijā.

Klienti jautā par Mogo patēriņa kredītu

Vai Mogo patēriņa kredīts pieejams, ja pastāvīgā dzīvesvieta ir ārzemēs?

Jā! Tas ir iespējams!

Cik ilgā laikā tiks izsniegts patēriņa kredīts?

Ja kredīts tiks apstiprināts pilnā apmērā, nauda tiks ieskaitīta tavā kontā 30 minūšu laikā.

Kāds ir Mogo darba laiks, kurā iespējams saņemt patēriņa kredītu?

Pieteikumi internetā tiek pieņemti 24 stundas diennaktī , taču izskatīšana un piešķiršana notiek darbdienās no plkst. 9.00 līdz 23.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Kādas ir kredīta kopējās izmaksas?

Pieteikšanās kredītam un izsniegšana ir bez maksas, un kredīta lietošanas laikā tev būs jāmaksā tikai procenti.

Vai varu saņemt Mogo patēriņa kredītu, ja man jau ir citas kredītsaistības?

Tas ir iespējams, ja tavu ienākumu un izdevumu proporcija atļauj uzņemties vēl papildu saistības.

Vai vienlaikus varu saņemt vairākus mogo aizdevumus, piemēram, patēriņa kredītu un līzingu?

Tas ir iespējams, ja tavu ienākumu un izdevumu proporcija atļauj uzņemties vēl papildu saistības.

Turklāt Mogo saviem klientiem piedāvā iespēju saņemt naudu ne tikai ar pārskaitījumu uz bankas kontu, bet arī skaidrā naudā. Ja vēlies izmantot šādu iespēju, Tev būs jādodas uz kādu no Mogo filiāli, un jāaizpilda aizdevuma pieteikums.

Tātad, lai pieteiktos Mogo patēriņa kredītam, Tev ir:

Mogo

 • Jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa – Mogo mājaslapā. Pieteikuma anketu Tu vari aizpildīt jebkurā diennakts laikā, tomēr tas tiks izskatīts tikai kreditora darba laikā – darbdienās no plkst. 9.00 līdz 23.00 un brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.
 • Jāsagaida apstiprinājums – apmēram 5 minūšu laikā Mogo kredīta speciālisti izvērtēs Tavu pieteikumu;
 • Jāparaksta/Jāapstiprina aizdevuma līgums, kurā jānorāda arī bankas konta numurs (ja vēlēsies saņemt aizdevumu uz bankas kontu).

Piemērs Mogo patēriņa kredītam: Aizdevuma termiņš – 36 mēneši, Procentu likme gadā – 49,20%, noformēšanas komisija – 0 EUR. Aizdevuma summa – 1000,00 EUR (kopējā summa apmaksai 1930,32 EUR, ņemot vērā, ka aizdevums tiek atmaksāts laikā).

Pieteikuma izskatīšana ir bez maksas, tādēļ vari neuztraukties par papildus izmaksām, jo Mogo ir definējis skaidri saprotamus līguma nosacījumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *