Moller auto

Moller auto

Moller (norvēģiski – Møller Auto) ir norvēģu uzņēmumu grupā ietilpstošs uzņēmums, kas pārstāv Volkswagen un Audi zīmolus Latvijā, piecos dīleru centros. Uzņēmums nodarbojas ar Volkswagen un Audi automašīnu tirdzniecību, mazlietotu auto tirdzniecību, auto rezerves daļu tirdzniecību, kā arī automašīnu remontu un apkopi.

Tas ir pirmais auto dīleris Latvijā, sācis darbību jau 1990. gadā, tā dibināšanā piedalījās Kanādas latviešu investori. Kādreiz Moller auto bija zināms kā SIA “Auto Riga”. 2002. gadā to iegādājās tagadējie īpašnieki – norvēģu Møller gruppen.

Moller pārstāvniecības

Moller ir divas Audi un trīs Volkswagen pārstāvniecības Latvijā. Audi pārstāvniecības atrodamas Rīgā un pie Rīgas lidostas (Kalnciema iela 170). Rīgas Audi pārstāvniecība atrodas S. Eizenšteina ielā 6A (pretī Gaiļezeram, blakus Rīgas Motormuzejam). Savukārt Volkswagen pārstāvniecības atrodas Rīgas lidostā (Ulmaņa gatve 86), kā arī Rīgā, Krasta ielā 54 un Ventspilī, Zvaigžņu ielā 11.

Moller pārstāvniecības vienmēr bijušas lieliski moderno tehnoloģiju paraugi: “Audi centrs Rīga”, kuru pabeidza 2001. gadā, bija patiešām lieliska iestāde, kura saņēma vairākus apbalvojumus un vēl joprojām nav novecojusi. Otru Audi pārstāvniecību atvēra 2008. gadā.

Moller pakalpojumi

Moller piedāvā daudz un dažādus pakalpojumus, kurus centīsimies īsi raksturot šajā paragrāfā: jaunu un mazlietotu Audi un Volkswagen zīmolu auto tirdzniecība; serviss un rezerves daļas; tehniskā apkope; sagatavošana tehniskajai apskatei; u.t.t. Moller, protams, piedāvā iegādāties automašīnas arī uz nomaksu (līzingā), ļaujot ikvienam atrast labāko risinājumu. Moller dīleru centros tiek piedāvāti arī līzinga un apdrošināšanas pakalpojumi. Tāpat Moller auto centros iespējams pieteikties testa braucieniem ar jaunākajiem Audi un Volkswagen mašīnu modeļiem. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *