Mūsa Motors auto salons

Mūsa Motors auto salons

Mūsa Motors ir viens no vecākajiem auto dīleriem Latvijā. 1993. gadā dibinātā kompānija pārstāv Volvo, Renault un Dacia markas automašīnas, kuras pārdod savos auto salonos Kārļa Ulmaņa gatvē 5 (Renault un Dacia pārdošana, serviss, arī Volvo serviss, un vēl šeit notiek virsbūvju remonts un krāsošana), kā arī Skanstes ielā 33 (Volvo pārdošana un serviss). Uzņēmumā strādā vairāk nekā 100 cilvēku, un zemā kadru mainība nodrošina, ka tajā strādā pieredzējuši profesionāļi. Šajā rakstā apskatīsim, kādus pakalpojumus piedāvā Mūsa Motors.

Mūsa Motors pakalpojumu klāsts

  • Jaunu un lietotu auto tirdzniecība – Mūsa Motors tirgo jaunas Volvo, Renault un Dacia automašīnas, kā arī lietotas citu marku automašīnas, tajā skaitā Volkswagen, Honda, Land Rover un citas. Mūsa Motors piedāvājumā regulāri ir aptuveni 150 automašīnas, kuras varat apskatīt, testēt un iegādāties Mūsa Motors autosalonos;
  • Rezerves daļu tirdzniecība – abos auto salonos pieejams rezerves daļu un aksesuāru veikals, kuros varat gan iegādāties rezerves daļas – vēlams, ja zināt, ko darāt – kā arī iegādāties noderīgus aksesuārus – aptieciņas, avārijas trijstūrus un daudz ko citu;
  • Auto serviss – Mūsa Motors Ulmaņa gatves servisā var salabot visu trīs zīmolu automašīnas, un lielākoties atsauksmes par Mūsa Motors servisu ir pozitīvas, taču jāņem vērā, ka tas ir padārgs serviss. No otras puses – jums vismaz nebūs “jādīda” darbinieki par katru ķibelīti, un garantijas remonta laikā cena nemaz nav no svara.

Ar Mūsa Motors jauno automašīnu un lietoto spēkratu klāstu var iepazīties Musamotors.lv mājaslapā, Pašlaik aktuālie piedāvājumi ir Volvo V40 automašīna, kā arī jaunais Renault Espace, kā arī visur izreklamētais Renault Kadjar, un Volvo XC un S sērijas auto – tās visas varat apskatīt, izbraukt un iegādāties Mūsa Motors auto salonos. Mūsa Motors automašīnas varat iegādāties arī uz nomaksu, pie kam Renault automašīnām pašlaik (2015. gada rudens) ir īpaši izdevīgi procenti – 1.7% gadā – kas ir praktiski zādzība, ņemot vērā, ka pirms pāris gadiem līzinga procenti bieži iestiepās divciparu skaitļu zonā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *