Nauda pret auto ķīlu

Nauda pret auto ķīlu

Saņemiet līdz pat 90% no auto vērtības. Nauda pret auto ķīlu tiks izsniegta vienas dienas laikā. Jums pieder auto, moto vai cita tehnika? Iesniedziet vienkāršu pieteikumu internetā un saņemiet atbildi jau pēc 30 minūtēm no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Saņemt naudu pret auto ķīlu

Nauda pret auto ķīlu

Jūs varēsiet turpināt braukt ar savu auto. Pieņemot Jūsu auto kā garantiju (bet nepaturot to ķīlā), Mogo piedāvā kredītu pret auto ķīlu līdz 90% no auto vērtības, ko vari saņemt vienas dienas laikā.

Kam ir piemērots kredīts pret auto ķīlu?

Kā iespējams uzzināt, vai kredīts pret auto ķīlu ir Jums vispiemērotākais? Kā zināt, vai Jums šāds kredīta veids ir pieejams? Naudu pret auto ķīlu saņemt ir samērā viegli. Viss, kas nepieciešams, ir Jums piederošs auto, ko izmantot kā nodrošinājumu kārotajam kredītam. Aizdevējs vēlas būt pārliecināts, ka varēsiet kredītu atmaksāt. Vispārīgi runājot, aizdevējs, kurš izsniedz naudu pret auto ķīlu, nevēlas iegūt Jūsu auto savā īpašumā. Auto kalpo kā kredīta nodrošinājums, bet aizdevējs dod priekšroku tam, ka aizdevumu atmaksāsiet līgumā noteiktajā kārtībā.

Daudzviet pieejama maldīga informācija, ka aizdevējs, kurš izsniedz naudu pret auto ķīlu, ir ieinteresēts tikai Jūsu auto iegūšanā savā īpašumā. Auto atsavināšanai un tā pārdošanai, lai atgūtu aizdoto summu, nepieciešams vairāk naudas un darbaspēka nekā tas būtu, ja kredīts tiktu atmaksāts paredzētajā kārtība. Tas nozīmē, ka aizdevējs nepavisam nav ieinteresēts Jūsu auto – tas tikai un vienīgi kalpo kā darījuma nodrošinājumu. Klientam ir tas, kas meklē veidu, kā iegūt papildus līdzekļus. Rēķins par medicīniskajiem pakalpojumiem var izjaukt Jūsu ikmēneša budžetu. Ko darīt šādā situācijā? Par savu auto esat samaksājis un Jūsu garāžā ir dažas lietas, ko varētu pārdot. Izvēlieties kredītu pret auto ķīlu, ja nauda nepieciešama steidzami.

Pirms iesniedz pieteikumu naudas kredītam pret auto

Vienmēr ieteicams vispirms mēģināt iegūt iespējami daudz līdzekļu, pirms izšķirties par aizņemšanos.  Pārdodiet visu lieko un izmantojiet šos līdzekļus, lai segtu minēto rēķinu.  Samaziniet regulāros maksājumus līdz minimumam un centieties ietaupīt arī uz ikdienas tēriņiem. Arī šādi iegūtos līdzekļus izmantojiet rēķina segšanai. Aizņemieties tikai tik daudz, cik Jums pēc visa šī ir nepieciešams. Jebkura papildus summa ir saistīta ar papildus izmaksām un Jums beigās sanāks samaksāt par to vēl vairāk.

Kāpēc izvēlēties kredītu pret auto ķīlu?
  • Saņem līdz pat 90% no auto vērtības;
  • Saņem kredītu bez darba vietas;
  • Saņem naudu tikai dienas laikā;
  • Pirmstermiņa naudas atmaksa bez soda procentiem;
  • Kredīta atmaksas laikā turpini lietot auto;

Sastādiet plānu, kā naudu pret ieķīlāto auto atmaksāsiet. Sadaliet atmaksas grafiku pa nedēļām vai algas dienām – tikai esiet pārliecināts, ka tas darbosies. Nauda pret auto ķīlu tiek aplikti ar procentiem, tādējādi Jūs vēlēsieties šāda tipa aizdevumu nosegt cik ātri vien iespējams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *