Nauda pret auto

Nauda pret auto

Aizņemies naudu, garantē ar auto – nauda vienas dienas laikā pret auto ķīlu. Iesniedz vienkāršu pieteikumu internetā un saņem atbildi jau pēc 30 minūtēm. Nauda pret auto ķīlu līdz 15 000 eiro uz termiņu līdz 60 mēnešiem.

Saņem naudu pret auto 

Nauda pret auto

Auto ir tikai garantija! Tu varēsi turpināt braukt ar savu auto! Naudas lielums ir atkarīgs no auto vērtības. Tu vari saņemt līdz pat 90 procentiem no auto vērtības. Iesniedz bezmaksas pieteikumu, lai uzzinātu, cik daudz vari aizņemties pret auto garantiju.

Kāpēc aizņemties naudu garantējot ar auto?

  • Saņem līdz pat 90% no auto vērtības;
  • Pirmstermiņa naudas atmaksa bez soda procentiem;
  • Aizdevējs nepatur auto;
  • Kredīts tiek izsniegts ar sliktu kredītvēsturi;
  • Kredītu var saņemt no 18 gadiem;
  • Kredīts līdz pat EUR 50 000;
  • Atmaksas termiņš līdz pat 60 mēnešiem;

Kas ir kredīts pret auto ķīlu?

Līdzekļu krīze var nomocīt ikvienu jebkurā mēneša laikā. Bet algas iegūšanas datums ir fiksēts un summa, ko saņemsi, arī. Tas padara mūs nespējīgus mainīt situāciju, bet mēs varam paši sev palīdzēt, ņemot kredītu. Ir divu veidu kredīti – vieni ir nodrošināti un otri ir nenodrošināti. Šiem kredītiem ir dažādas likmes. Nodrošināti kredīti ir salīdzinoši lētāki nekā nenodrošināti kredīti. Šo kredītu gadījumā Tev ir jāsniedz nodrošinājums – auto, moto vai cita tehnika.

Kad aizņemties naudu pret auto ķīlu

Ja Tu meklē iespēju iegūt naudu un vēlaties to iegūt ātri, Tu vari izvēlēties ņemt kredītu garantējot ar auto. Kredīti pret auto ir pieejami, lai palīdzētu tikt galā ar visām steidzamajām vajadzībām. Kredīts tiek izsniegts pret auto, kas nozīmē, ka auto darbojas kā nodrošinājums. Labākais ir tas, ka nauda tiek izsniegta pret auto ķīlu, bet jūs joprojām varat šo auto izmantot.

Cik daudz var aizņemties

Tu vari saņemt naudu saskaņā ar Tavu auto vērtību. Šie kredīti pret auto ķīlu var būt līdz pat 90 procentiem no auto vērtības. Naudas atmaksas plāns ir ļoti elastīgs, īpašumtiesības un maksājumu apmērs var tikt noteikts saskaņā ar Tavu spēju atmaksāt naudu. Ja Tu vēlies atmaksāt naudu īsākā termiņā, pastāv šāda iespēja, jo tiek piedāvāta pirmstermiņa naudas atmaksa bez soda procentiem. Lai izvērtētu labākās atmaksas iespējas, pārdomā savu nākamo algu apmēru. Tomēr, iemaksām nevajadzētu kļūt par pārāk lielu slogu jūsu algai.

Nauda pret auto

Nauda pret auto ir pieejama arī cilvēkiem, kuriem ir slikta kredītvēsture. Tev vienkārši ir nepieciešams auto uz sava vārda un nauda tiks izsniegta vienas dienas laikā. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *