Nippon Auto

Nippon Auto

Nippon Auto ir oficiālais Honda automašīnu dīleris Latvijā. Uzņēmums, kura nosaukums atšifrējams kā Japānas automašīnas vai 日本車, nodarbojas ar jaunu Honda automašīnu tirgošanu, lietotu auto tirdzniecību, līzingu, servisu, rezerves daļu tirdzniecību un citām lietām. Nippon Auto mājaslapa ir Nipponauto.lv. Uzņēmums ir dibināts 2008. gadā, un tas atrodas Krasta ielā 42 pie t/c “Mols”. Kompānijas jaunumiem var sekot arī tās Twitter kontā.

Nippon Auto aktuālais piedāvājums

Auto salons piedāvā iegādāties jaunas automašīnas par lieliskām cenām.

  • Civic 5D – sportiska, dinamiska, iespaidīga, taču droša automašīna. Aprīkota ar Advanced Driver Assist System (ADAS), kas nolasa ceļazīmes, brīdina par iespējamām sadursmēm, kā arī visādi citādi atvieglo autovadītāja dzīvi;
  • Jazz – pamaza, tomēr ļoti ietilpīga automašīna ar atliektiem sēdekļiem. Ekonomiskākais piedāvājums, kas tomēr patiks daudziem;
  • Civic Tourer – ietilpīga, plaša, teju vai apvidus automašīna, kas lieliski piemērota Latvijas ceļiem, kā arī izbraucieniem pie dabas ar ģimeni. Tāpat kā 5D, arī aprīkota ar ADAS.
  • Civic 4D – droša, labi aprīkota pilsētas automašīna;
  • CR-V – apvidus auto, kas radīts izbraucieniem. Aprīkots ar automātiskajām bremzēm, kas rīkojas, lai novērstu frontālu sadursmi vai mazinātu risku, ja tā tomēr notiek.
  • CR-V 1,6 i-DTEC – lielāks CR-V modelis ar dīzeļa dzinēju.

Šajā video aicinām iepazīties ar ADAS sistēmas priekšrocībām:

Nippon Auto lietotās mašīnas

Nippon Auto pārdod arī lietotas automašīnas, piemēram, Honda Accord, Toyota Corolla, kā arī citas japāņu ražotas automašīnas. Tāpat kā jaunās Honda automašīnas, tās ir iespējams iegādāties līzingā.

Starp citiem Nippon Auto pakalpojumiem jāmin 24 stundu palīdzība uz ceļa, auto apdrošināšana, kā arī auto utilizācija, ja auto ir pārāk novecojis vai pēc negadījuma vairs nevar piedalīties satiksmē. Interesanti, ka Nippon Auto nodarbojas arī ar dārza un industriālās tehnikas tirdzniecību, kā arī laivu un to motoru tirdzniecību un labošanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *