Nissan vieglie auto

Nissan vieglie auto

Nissan ir 6. lielākais autoražotājs pasaulē. Tas bāzējas Japānā, un tam ir cieša sadarbība ar Renault – abām kompānijām ir viens priekšnieks. Uzņēmums tika izveidots 1933. gadā, taču tā saknes meklējamas jau tālajā 1911. gadā. Nissan ir vadošais japāņu brends Ķīnā, Krievijā un Meksikā. Mūsdienās Nissan izceļas ar modernu mašīnu piedāvājumu, kā arī inovatīvu modeļu ražošanu. Tuvākajā laikā no Nissan/Renault gaidāmi vairāki hibrīdauto, jo 2011. gadā kompānija investēja pāris miljardus to izpētē un ražošanā. Nissan oficiālais pārstāvis Latvijā ir Skandi Motors, kas atrodas Rīgā, Lielirbes ielā 32.

Populārākie Nissan modeļi

Nissan

No Latvijā pieejamajiem Nissan modeļiem jāizceļ sekojošie:

  • Nissan Qashqai – pirmais “normālais” krosovers. Izdevīga cena, ietilpīgs salons. Nav ļoti sportiska, taču jaudīga un pamatīgi atstrādāta. Daudz ekstru pat mazākajos modeļos. Lieliska, kaut arī nedaudz garlaicīga mašīna.
  • 370Z – ļoti ātra, sportiska mašīna. Viena no izdevīgākajām šāda tipa mašīnām, kas pieejama Latvijas tirgū un vispār visā pasaulē. Rijīgs V6 dzinējs izdedzinās caurumu jūsu makā, taču jūs jutīsities ļoti laimīgs. Maksimālais ātrums – 250 km/h, no 0-100 uzskrien kādās 5.5 sekundēs.
  • X-Trail – drusku vecmodīgs džipiņš ar lielu salonu, interesantu ārieni un diezgan rijīgu dzinēju. Tas nav ne Ferrari, ne Jeep Wrangler, taču X-Trail par demokrātisku cenu piedāvā klasisku pieredzi. Ideāls ģimenēm un sēņotājiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *