Norde auto salons

Norde auto salons

Norde ir lietotu un jaunu automašīnu izplatītājs, kas ir Nissan oficiālais pārstāvis Latvijā. Norde savu darbību sāka 1995. gadā, un 2005. gadā kļuva par oficiālo Nissan dīleri Latvijā, atverot vienu no lielākajiem Nissan saloniem šajā pasaules daļā. Pašlaik Norde uzņēmumā strādā vairāk nekā 60 darbinieku. Norde auto salons atrodas Skanstes ielā 31a, Rīgā. Tāpat uzņēmums nodarbojas ar Nissan automašīnu servisu, kā arī rezerves daļu tirdzniecību un citām jaukām lietām, par kurām arī tiks vēstīts šajā rakstā.

Norde sniegtie pakalpojumi

  • Jaunu un mazlietotu auto tirdzniecība – pie Norde iespējams iegādāties dažādu veidu Nissan markas automašīnas – pasažieru auto, kā arī auto komerciāliem mērķiem (busiņus). Norde tirgoto mazlietoto auto kolekcijā ir vairāki desmiti Nissan, kā arī citu marku, piemēram, Porsche, Opel, KIA un  citas automašīnas;
  • Remonts – tajā skaitā garantijas un pēcgarantijas remonts. Nissan automašīnām tiek dota 3 gadu / 100 000 kilometru garantija – 3 gadu garantija krāsojumam, 12 gadu garantija virsbūvei, kā arī gada garantija rezerves daļām un piederumiem. Iegādājoties Nissan auto, varat saņemt bezmaksas palīdzību uz ceļa visā Eiropas Savienībā. Savukārt pēc garantijas remonts, lai arī pēc stundas likmes padārgs, tiek veikts profesionāli un ar tieši Nissan automašīnām paredzētiem instrumentiem un līdzekļiem;
  • Rezerves daļas – ja zināt, ko darāt, varat pie Norde pasūtīt arī Nissan rezerves daļas.
    Par visiem pakalpojumiem sīkākas detaļas varat uzzināt Norde.lv mājaslapā, kurā varat iepazīties arī ar automašīnām, kuras pārdod.

Norde automašīnas iespējams iegādāties arī līzingā, turklāt tā finansēšanai ir daudz iespēju, jo Norde sadarbojas ar vairākiem līzinga pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Nordea Financing, Swedbank līzingu un citiem.

Par Norde servisu ir labas atsauksmes, kā arī auto dīleris bieži nodarbojas ar t.s. “PR” pasākumiem, kuri iepazīstina pasauli ar jaunākajiem Nissan auto – bieži Norde piegādātās automašīnas var skatīt televīzijā vai interneta portālu lapās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *