Nordea līzings

Nordea līzings

Nordea ir 2000. gadā dibināta finanšu korporācija, kas nemaz ne tik sen ienāca arī Latvijas tirgū. Tās lielākie akcionāri ir no Somijas, taču galvenais birojs atrodas Stokholmā. Tagad tā piedāvā ne tikai korporatīvos un privātos bankas pakalpojumus, bet arī līzingu, kuru izmantojot varēsit tikt pie kārotās automašīnas pāris dienu laikā (ja jau tagad esat Nordea klients). Šajā rakstā īsi apskatīsim Nordea piedāvātos līzinga pakalpojumus.

Nordea līzings īsumā

Nordea piedāvā divus līzinga veidus: operatīvo līzingu (noma) un finanšu līzingu (nomas pirkums). Abos gadījumos kopīgi ir vairāki līzinga nosacījumi: termiņš no 6 līdz 60 mēnešiem; minimālā līzinga summa – 4980.50 eiro; komisija par līguma noslēgšanu – 142.29 eiro; nepieciešama KASKO un OCTA apdrošināšana (to iespējams noformēt pie aizdevēja); pirmā iemaksa sākot ar 10%; fiksētā vai mainīgā procentu likme; u.t.t. Vēl viena svarīga lieta – līzinga termiņa beigās mašīna nedrīkst būt vecāka par 10 gadiem.

Nordea līzings salīdzinājumā ar citiem

Tā kā lielākoties līzinga tehniskās īpašības, tas ir, procentu likmes, līzinga summa un citas lietas aptuveni sakrīt, vadoties pēc bankas, ir interesanti salīdzināt Nordea piedāvāto līzingu ar citu banku piedāvājumiem.

Nordea līzinga labās īpašības

Nordea līzings ir tendēts uz jaunām vai vismaz jaunākām automašīnām. Tas ir, ņemot līzingu uz ilgāko termiņu (5 gadiem), automašīna drīkst būt maksimums 5 gadus veca. Tādēļ jūs saņemsit labākus procentus, kā arī līzinga perioda beigās savā īpašumā iegūsit visnotaļ dārgu automašīnu.

Tāpat lieliski tas, ka varat izvēlēties fiksētu vai mainīgu procentu likmi, kā arī ļoti ērti kontrolēt savus maksājumus internetbankā. Nemaz nerunājot par to, ka līzinga pieteikumu izskatīs un pašu līzingu banka noformēs trīs dienu laikā. Nordea ir mazāka banka, tādēļ klientiem pieiet individuāli, ar kompromisiem un labu apkalpošanu.

Ne tik labās īpašības

Nordea ir mazāka banka, tādēļ atsevišķi pakalpojumi izmaksā dārgāk. Vienreizējo pakalpojumu cenrādis Nordea ir nedaudz dārgāks kā citur – piemēram, parastā līzinga noslēgšanas maksa citās bankās ir 70-200 eiro. Nordea, šķiet, nav pašiem savas auto pārdotuves, tādēļ vienmēr jāpiesaista vērtētāji, kas atkal ir papildus izmaksas. Vārdu sakot – Nordea līzingu ir nedaudz dārgāk pieteikt, taču visādā citādā ziņā tas ir konkurētspējīgs, pateicoties tieši Nordea lieliskajai apkalpošanas praksei un attieksmei pret klientiem.

Līzings – iegūsti auto arī Tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *