Nordlizings auto līzings vai kredīts pret auto ķīlu

Nordlizings auto līzings vai kredīts pret auto ķīlu

Nordlizings.lv ir 2014. gadā dibināta līzinga kompānija, kas piedāvā iegādāties automašīnas līzingā. Tas ir licencēts nebanku kredītdevējs. Iespējams iegādāties gan automašīnas no firmas mājaslapā atrodamiem sludinājumiem, gan no privātiem pārdevējiem. Tāpat Nordlizings.lv izsniedz arī kredītu pret automašīnas ķīlu (auto paliek jūsu valdījumā). Nordlizings.lv specializējas gan privātu, gan juridisku personu kreditēšanā. Tātad līzingu varat paņemt gan jūs, gan jūsu uzņēmums, ja tas nepieciešams.

Saņemt kredītu

Kompānijas moto ir – “ērtība ir vērtība”, un šķiet, ka Nordlizings.lv ievēro šo savu principu, piedāvājot visnotaļ ērtu veidu, kā tikt pie vajadzīgajiem līdzekļiem auto iegādei. Mājaslapā atrodamie sludinājumi ir tikai ar mazlietotām mašīnām, no kurām daudzas ir nesen izgājušas tehnisko apskati un šķiet visnotaļ uzticamas. Šajā rakstā apskatīsim Nordlizings.lv piedāvājumu cilvēkiem, kas vēlas pirkt auto uz nomaksu.

Nordlizings.lv līzinga nosacījumi

 • Līzinga summa līdz 20000 eiro;
 • Termiņš – no 3 līdz 72 mēnešiem;
 • Auto tiek reģistrēts CSDD uz jūsu vārda;
 • Pietiekums tiek izskatīts stundas laikā – pieteikties līzingam varat internetā, un tas tiek galvots tikai ar jūsu ienākumiem;
 • Nav obligāta KASKO apdrošināšana jūsu automašīnai.

Nordlizings.lv kredīts pret auto ķīlu

Līdztekus līzingam Nordlizings.lv piedāvā arī aizdevumu pret automašīnas ķīlu. Tas ir izdevīgs piedāvājums, ja vēlaties aizņemties droši, kā arī tad, ja jums ir ne pārāk laba kredītvēsture. Patiesībā Nordlizings.lv paši visnotaļ tieši saka – “Mēs neskatamies uz klienta pagājušajām problēmām. Mūs interesē tikai šodiena.”

 • Kredīta atdošanas laikā auto paliek pie jums;
 • Kompānija finansē līdz 90% no automašīnas cenas;
 • Kredīta termiņš līdz 72 mēnešiem;
 • Kredītu varat dzēst priekšlaicīgi, nemaksājot par to papildus naudu;
 • Pieteikums tiek izskatīts stundas laikā.
 • Iespēja tikt pie paildus summas, ja laicīgi veicat maksājumus. Varat izmantot šo pakalpojumu, arī lai pārkreditētos.

Nordlizings.lv tirgotās automašīnas

Nordlizings.lv piedāvā arī ievietot sludinājumus, ja vēlaties pārdot savu mašīnu. Pašlaik tur ir tikai 32 sludinājumi, kuriem visiem ir pieejama iegāde uz nomaksu. Tiek pārdotas visdažādāko marku automašīnas, gan gandrīz jaunas, gan lietotas. Kompānija piedāvā iegādāties OCTA apdrošināšanu caur savu mājaslapu. Savā ziņā var teikt, ka Nordlizings.lv ir “pilna servisa” finanšu speciālists visam, kas saistīts ar automašīnām, jo pie Nordlizings.lv varat pārdot savu esošo auto, tikt pie līzinga jaunam auto, kā arī, iespējams, atrast automašīnu, kuru vēlaties iegādāties. Sludinājumu ievietošana ir bezmaksas, un, protams, tos visus varat lasīt kompānijas interneta vietnē.

Kāpēc Nordlizings.lv auto līzings vai kredīts pret auto?

Nord auto līzings

Tā kā Nordlizings.lv ir dibināts tikai 2014. gadā, var rasties jautājums – vai kompānija ir uzticama? Šķiet, ka jā, jo tai ir Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence, kā arī mājaslapas noformējums, lai gan ne pārāk moderns, tomēr atstāj profesionālu iespaidu. Nordlizings.lv procenti tiek reklamēti kā zemākie, taču skaidrs, ka, ja kompānija piedāvā kredītu cilvēkiem ar sabojātu kredītvēsturi, tā diez vai vienlaicīgi spēj piedāvāt zemākos procentus tirgū, jo faktiski specializējas uz augsta riska klientūru. Tāpēc ar komcerbankām saistītās līzinga kompānijas – DNB, Swedbank, u.c. banku līzinga atzari – spēs piedāvāt izdevīgākus procentus. Tomēr jāuzteic Nordlizings.lv spēja atrast labu risinājumu, piedāvājot vairākus ar automašīnām saistītus finanšu pakalpojumus vienuviet. Lai uzzinātu, vai viņi būs jums labākie, iesakām aizpildīt pieteikumu un apzināt viņu piedāvāto aizdevumu procentu likmes – un lai labi braucas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *